Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen kinézetet javasoltok a...

Milyen kinézetet javasoltok a személyi edzői oldalamhoz? Elsősorban designra gondolok.

Figyelt kérdés

Körülnézegettem már létező fitness oldalakat, de nekem egyik sem tetszik... valami jó izgalmasat akarok designban adni, persze amit meg is tudok oldani :) photoshop megy, html, css, kis js... jquery is mehet bele, ha találok jót...


Köszi a válaszokat, akár profiktól is.


2011. nov. 17. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Belépés után az oldalon középen egy nagy izmos férfi kockás hassal. 6 menüpont esetén a 6 kocka, 8 menüpont esetén pedig a mellizmokat is vedd hozzá. De ne csak beleírj az izomba, hanem valahogy emeld ki esztétikusan. ez jutott hirtelen eszembe.
2011. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

kezdjük ott: még soha nem láttam egy személyi edző honlapot sem, de semmiképpen nem kigyúrt hasat tennék oda, engem frusztrálna!

kérdések, melyekre meg kell adnia az oldalnak a választ:

kik a célcsoportod? milyen problémákra tudsz megoldást adni? hogyan?

pl: szülés után anyukáknak tanácsot adhatsz, hogy hogyan tornázzon babával.

vagy, pl idősebbeknek hogy hogyan tornázzanak, hogy a porckopásaik ne fájjanak :D

vagy hogyan ússzuk meg a karácsonyt +10 kg nélkül,

vagy hogyan hozzuk formába magunkat a tavaszi szoknya időszakáig stb.

helyedben inkább ezekre tenném a hangsúlyt, sok problémát és megoldását kínálnám fel a látogatóknak, adnék mondjuk bónuszt, amolyan mézes-madzagot, a kinézete pedig lendületes, vidám lenne, olyan, amire ha az ember ránéz, ugrándozhatnékja van :D semiképp nem bombázók, barbibabák és Vin Diesel-ek lennének rajta, hanem hús-vér emberek. :D

2011. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 18. 21:58
 4/5 compactegon ***** válasza:

szia!

én is mindneképp belevinnék valami extrát. pont van erre egy átdesignolt jquery scriptem növekvő golyókkal :)

fekete háttér, a footer-nél gradient átmenet szürkébe de csak lightosan.

az izmos férfi szerintem is jó ötlet, oldalra nagyban tenném ki, nagyjából az oldal magasságának 70%-ban.

érdekes kihívás :)

2011. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen volt-> (8hét múlva) képeket stb..:D
2011. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!