Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit javasoltok? Joomla vagy más?

Mit javasoltok? Joomla vagy más?

Figyelt kérdés

Olyasmit szeretnék mint az expresz pont hu. csak egy adott témakörrel foglakozna. Vásárolni szeretnék sablont de nem tudom milyet kéne. Az lenne a fő szempont hogy aki regisztrál az tölthet fel, legyen admin felület ilyesmi.

Joomla, vagy Drupal? Melyik lenne a legjobb, ha van más is azt is irhatjátok


2011. okt. 19. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az E107 híve vagyok.
2011. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak Drupallal dolgoztam eddig, de a Joomla is ugyanazt tudja. Elvileg a Joomla használata sokkal egyszerűbb, viszont akik próbálkoztak vele, első körben mind felmérgelték magukat. Egy cimborám viszont kipróbálta a WordPresst és odáig volt érte. Bár a WordPress papíron első sorban blogok szerkesztésére lett kitalálva, lehet az is megérne egy próbát.
2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezd divat lenni a LifeRay is.
2011. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
joomla egyértelműen!
2011. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szvsz:


ha blog-szerű oldalt akarsz, akkor WordPress, ha komolyabbat, akkor egyértelmű hogy Drupal.

2011. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amint látod, a vélemények megoszlanak, elméletileg a nagy hármas (WordPress, Joomla, Drupal) közül mindegyik teljesen alkalmas arra, amit csinálni szeretnél, próbáld ki őket, és döntsd el, melyik volt a leginkább szimpatikus. Az eddigi tapasztalataim alapján (bár, mint korábban említettem én csak Drupallal foglalkoztam, a többi csak hallottak alapján) a Drupal a legrugalmasabb mind közül, ettől függetlenül nem biztos, hogy a legegyszerűbb kezelhetőség szemponjából.
2011. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyértelműen Joomla. Nem árt azonban ha előbb ebben a témában tájékozódsz. Nézz szét itt:

[link]

2011. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!