Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapot szeretnénk szerkeszte...

Anita91 kérdése:

Weblapot szeretnénk szerkeszteni. Légyszíves, aki tud az alapoktól kedve írja le nekem, hogy kell?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:
(kezdve)
2011. nov. 10. 13:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Magamtól tanulok már féléve és semmit nem tudok. Macromedia Dreamweaver-t telepítsd fel, azzal elkezdheted.
2011. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is magamtól tanulok, és már egy csomó mindent tudok, van esély :D

Keress a google-ban HTML online tanfolyam, HTML pdf tanfolyam letöltés, stb., és töltsd le a sharepoint designer-t download.chip.eu-ról, ez egy jó szerkesztő, de csak kezdőknek, mert nem komoly :)

Hajrá, menni fog :D

2011. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megtanulod a HTML-t, meg a CSS-t és rájössz mindenre.

G.

2011. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) nekem már ez is sok segítség.szó szerint hülye vagyok ehhez a témához,de gyorsan tanulok:) puszi nektek,mert rendesen válaszoltatok és nem voltatok bunkók:)
2011. nov. 10. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

neked sztem erre lesz szukséged: mindenkilapja.hu

puszi neked is!

2011. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam,de itt nem tudom el érni,hogy regisztrálni lehessen rá vagy csak én nem tudtam hogy kell:) nem pénzkeresés céljából szeretném,hogy regisztráljanak meg semmi ilyesmi,de hosszú lenne elmondani,hogy mire is kell:) de köszönöm a válaszod:)(K)
2011. nov. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!