Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom én is szerkeszten...

Hogyan tudom én is szerkeszteni a weblapot?

Figyelt kérdés

erről a weblapról lenne szó : [link]


ha xampp ról megy én hogyan tudnám szerkeszteni,új dolgokat rá tenni?



2011. nov. 7. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ertem a kerdest. ha a tied a xampp akk akar jegyzettombbel is tudod ha meg nem a tied a xampp akk biztos nem tudod
2011. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az enyém..
2011. nov. 8. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs hozzáférésed, sehogy.
2011. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valaki másét akarod szerkeszteni? Vagy kérsz tőle hozzáférést, vagy feltöröd. Gyanítom hogy az előbbi több eredménnyel kecsegtet.
2011. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
feltörésről szó sincs ;D haverom helyett én vagyis rámbízta a webet csak nem tudjuk h kell ha megvan a hozzáférés kell a xampp? hogyan tovább?
2011. nov. 10. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szvsz inkább ne kezdj bele weblapszerkesztésbe, ha azt sem tudod, hogy a XAMPP milyen szolgáltatásokat nyújt, és mire tudod azokat használni.

Ha nincsenek weblapfejlesztési ismereteid és úgy nyúlsz a honlaphoz, akkor szinte biztosra veszem, hogy szét fogod barmolni az egészet.


Egyébként legalább ezeket megtanulod és már szerkeszteni is tudod a honlapot:

HTML leírónyelv

CSS leírónyelv

JavaScript kliensoldali programozási nyelv

PHP szerveroldali programozási nyelv

MySQL lekérdező nyelv


Ha statikus honlapról van szó, akkor a leírónyelvek elsajátítása is elég lesz.

2011. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jóban vagy az angollal:

[link]


Az XAMPP csak arra való hogy a webes tartalmat elérhetővé tedd másoknak, a szerkesztésben nincs szerepe. Ha egy már működő webhelyről van szó, akkor nem kell hozzányúlni. (Ha az oldal nem a haverod gépén van hanem független tárhelyen akkor HOZZÁ SE TUDSZ nyúlni)

2011. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!