Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bloggerben hogy kell az új...

Bloggerben hogy kell az új oldalon megjeleníteni a kapcsolódó bejegyzéseket?

Figyelt kérdés
Van egy blogom a blogger.com-on. Van olyan lehetőség, hogy létrehozzak ezen belül új oldalakat és menü szerűen megjelenítsem. Létrehoztam az új oldalt és szeretném a menüpontokhoz kapcsolódó bejegyzéseket megjeleníteni mint magán a főoldalon.
2011. nov. 9. 21:56
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Tehát csináltál egy aloldalt, eldöntötted, hogy címsorba, vagy oldalsávba kerüljön, adtál neki címet, belegépelted, amit akartál, elmentetted, és most azt akarod tudni, hogy hogyan tudod a blogodról elolvasni?


Kattints rá az aloldal címére a blogodon és megjelenik a szöveg.

2011. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megjelenítettem a fejléc alatt. Tudom is mit szeretnék ha oda kerülne viszont csak egyetlen egy bejegyzést tudok oda írni. Máshol már láttam, hogy ha rákattintanak erre a menüpontra akkor bejönnek a bejegyzések amelyek ahhoz az aloldalhoz vannak rendelve. Nem tudom, hogy hozzárendelni úgy, hogy sorban ott legyen az összes kapcsolódó bejegyzés. Begépelni nem tudom, mert csak egyetlen egy bejegyzést enged.
2011. nov. 9. 22:11
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy egy aloldalhoz csak egy bejegyzést lehet írni.

Olyat még én sem láttam, hogy valakinek egy aloldalon több bejegyzése lett volna, de ha te igen, akkor kérdezd meg a blog tulaját, hogyan csinálta, mert erről fogalmam sincs.

2011. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bánomisén ***** válasza:
A tippem az, hogy esetleg átírták a blog aloldalakra vonatkozó html kódját, hogy több bejegyzést is engedjen, mást nem tudok elképzelni.
2011. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!