Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ucoz weblapszerkesztőt lehet...

Ucoz weblapszerkesztőt lehet ugyanolyan könnyen kezelni mint a lapunk.hu-t?

Figyelt kérdés

2011. nov. 3. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, csak egy kicsikét másabb, de megéri, mert a uCoz sokkal, de sokkal jobb, mint a lapunk.hu mert nem csak modulok, űrlapok vannak benne, hanem még te is készíthetsz! A uCoz fórumán, [link] kérhetsz segítséget, akár még azon a napon, amikor felvetetted. Csak ajánlani tudom a uCoz-t. (Ejtsd: jukoz)

Pl. ez az én honlapom: [link] megnézheted a stílusát, nincsen benne az alap sablonokban, mert én csináltam meg, vagyis teljesen egyedi honlapokat készíthetsz a uCoz-zal.

[link] itt is készséggel, akár másnapra segítenek ha valami nem megy.

A uCoz sok tippet is ad, pl. hogyan népszerűsítsd a weblapodat, hogyan kerülj magasabb helyre a google.hu találatokban.

2011. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!