Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha nyitnék egy blogot, lenne...

Ha nyitnék egy blogot, lenne aki olvasná, netán kommentelne is?

Figyelt kérdés

Filmes-könyves-videójátékos-pankrációs témában gondoltam (tudjátok, amilyenből van vagy kilenc millió), de emellé becsúszna azért egy-egy egyedibb bejegyzés is, akadnak elvetemült ötleteim.


Igazából volt már efféle blogom, de nem reklámoztam orrba-szájba, így konkrétan senki nem tudott róla, hogy létezik. Ezt meg meguntam. Szóval újrakezdés előtt érdeklődök pár helyen.


Egyébként, ha már megvan, hogyan népszerűsíthetném? Tudom, bannercsere, csak az a gond, hogy én ehhez nagyon nem értek.


Egyébként valahogy így írok, ha érdekelne bárkit is:

[link]

[link]

Elismerem, nem vagyok egy tehetség, de koromhoz képest (16) szerintem tűrhető.


Még valami: rühellem a túlművelt kritikusokat, habár néha nekem is vannak érdekes megnyilvánulásaim. De én nem sznob vagyok, inkább csak őszinte.


2011. okt. 23. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
egy tucat oldal "egy-egy egyedi poszt"-tól még nem fog népszerű lenni. Szerintem nem érdemes bele kezdeni.
2011. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon semmibe, mert már kb. minden poént ellőttek (lassú vagyok. :D)
2011. okt. 23. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez is egy nézőpont, de amúgy csomó feldolgozatlan téma van, csak egy kis fantázia kéne ezeket megtalálni. Meg persze aztán jól reklámozni a célközönségnek.
2011. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaz, de persze filmek terén sem olyanokra gondoltam, hogy Transformers vagy Lord of the Rings, inkább azok vannak betervezve, amikről nem nagyon van magyar nyelvű ismertető.


Téma azért jöhetne pár, ha szükséges, továbbképzem magam. :D

2011. okt. 23. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!