Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi kell egy jó oldalra?

Mi kell egy jó oldalra?

Figyelt kérdés
Csináltam egy oldalt már raktam is fel sok mindent csak nem tudom hogy mit rakhatnék még oda hogy sok ember rendszeresen látogassa.
2011. aug. 8. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudod egy rendes oldal úgy készül hogy a készítője ismeri a html-t css-t minimum (ezen kívül még jó ha a php-t mysql-t stb...) fog egy weblapkészítő PROGRAMOT, megírja magának, és felnyomja egy tárhelyre. Ezt hívják weblapkészítésnek, nem azt amit te produkáltál.
2011. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

legelső,aki megkérdezte milyet készítesz*

káttam h megszüntetted az oldalt. egyszerűen ne törődj másokkal ha ilyen véleménnyel vannak. bár bevallom tényleg nem a legjobb az oldal dizájnja. like gombot és sem "csináltam" a honlapomra hanem gportal az magától adja. ha szeretnél honlapot akkor a gportal-lal csinálj(nem szar, mint ahogy mondják) és ott tudsz dizánj-t is felrakni(meg találsz interneten css kódokat is). ja és szerintem olyan weboldalt készíts ami érdekel téged (pl. valamilyen híresség, sorozat stb.. azok sokkal többet érnek).

ja és igaz a gportal fizetős de ha l megcsinálod az oldalt akkor az már mit sem számít(elsőre 500ft. utána reklámmentesítés is csak párszáz forint)

remélem érhetően írtam. xd

2011. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az az utolsó.

adj alá lovat hogy eggyel több hulladék oldal legyen az interneten, ami a kutyát sem érdekli...

2011. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

de attól készíthet honlapot, ami ilyen rajongói (pl.) lehet normálisan működtetni is.. attól hogy ez rossz lehet h tudna jót is.

ő csak azt kérdezte hogy mi kéne még nem azt h jó-e vagy sem az övé.. ha szeretne csinálni valamilyet hagy csináljon,istenem..

2011. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
előzőhöz még* ja és én sem éppen ismerem a css kódokat, meg az ilyen "nehezebb" honlapkészítést, mégis normális oldalam van...
2011. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az hogy szerinted normális elég relatív dolog...
2011. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!