Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi kell egy jó oldalra?

Mi kell egy jó oldalra?

Figyelt kérdés
Csináltam egy oldalt már raktam is fel sok mindent csak nem tudom hogy mit rakhatnék még oda hogy sok ember rendszeresen látogassa.
2011. aug. 8. 17:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
milyen honlapot készítesz?
2011. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne.
2011. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

első hsz.* lehet tudnék mondani pár dolgot, de milyen témájú honlapot készítesz?

(amúgy én is honlapot készítek)

2011. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Itt a link nézzétek meg:


[link]

2011. aug. 8. 18:01
 5/16 A kérdező kommentje:
És szavazzatok!!
2011. aug. 8. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Az a kár, hogy nem "saját" készítésű.
2011. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez egy szenny, ne haragudj nem akarlak megbántani. Alapból hendikep hogy 5mp.eu, plusz még rátesz egy lapáttal a borzasztó "dizájn" már ha lehet annak nevezni. Nem akartalak megbántani, de ez a véleményem. Egy oldalra egyébként, olyan dizájn kell ami megfogja a látogatót, és érdekes témák, tehát érdemesebb egy blogot indítani. Az ilyen letöltős, húde sok mindent megtalálsz itt oldalakból annyi van, hogy ha annyi ezresem lenne, akkor milliárdos lennék.
2011. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak az előzőt tudom alá támasztani. Kismillió ilyen színvonaltalan oldal van aminek nincs jövője. Összelopkodott igénytelenül behajigált tartalmak, a design is borzalom. Egy jó oldal ott kezdődik hogy a készítője maga írja meg, és nem sablonos tartalomkezelőbe csinálja.
2011. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Már probáltam blogot inditani de leragattam ott hogy hogy kell megcsinálni a "tetszik" gombot, mert azt írja ki hogy /Hiba/.

Valaki esetleg tudja hol kell?

2011. aug. 9. 11:14
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem nem annyira rossz az oldal, de mindegy az oldalt megszüntetem.
2011. aug. 9. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!