Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen op. Rendszer jó webszer...

Milyen op. Rendszer jó webszervernek?

Figyelt kérdés

Linux, freebsd? Én a linuxra szavaznék, de azon belül melyik disztribúció? Én az Ubuntut ismerem. CentOS még a kérdéses.

Tehát: Ha Linux akkor CentOS vagy Ubuntu, ha nem akkor freebsd. Melyik a legjobb webszervernek?


2011. aug. 3. 14:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Tudod miről beszélsz te?

A Mac iszonyat drága, hazsnálj linuxot, tanulj, mert a windows és a mac hiába szerverként is van akkor is egy nagy határ sz.r

2011. aug. 3. 18:25
 12/15 anonim ***** válasza:

miért akarsz webszervert?

csak egy oldalt szeretnél rola futtatni?

2011. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Természetesen Debian.
2011. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet os x-et rakni pc-re, és csak itt Magyarországon drága. de akk hagyjuk.
2011. aug. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Klasszikusan Denian-t, Red Hat-ot vagy Suse-t szoktak választani, mert egyrészt elég jó a supportjuk (értsd: a barátod, a Gugli, sokat tud róla), másrészt a "stable" csomagjaik tényleg atom stabilak. Én rendszerint Debian-t rakok szerverre. (nem utolsósorban azért, mert Ubuntut használok desktop rendszernek, és hát tudjuk, hogy honnan indult az Ubi)
2011. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!