Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb CMS rendszer?

Melyik a legjobb CMS rendszer?

Figyelt kérdés
A legtestreszabhatóbb, a legstabilabbra gondolok.
2011. máj. 7. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Joomla, és Drupal
2011. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
gportal :):):):)
2011. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A Gportál k*rvára nem CMS. De szerintem is a Joomla meg blogmotorok közül a WordPress!
2011. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
xoopsról mit gondoltok?:P
2011. máj. 9. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:

LoL:D Az meg mi a fene?:))

Amúgy én Wpt használok és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól testreszabható(márha értessz a csshez és html-hez készíthetsz magadnak saját témát)

2011. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a xoops-ról annyit, hogy bár nem próbáltam, de nem érdemes foglalkozni.

Egyszer is azért, mert ahogy látom még gyerek cipőben jár, nem hiszem hogy olyan jól kidolgozott program lenne, és mivel új, még nincs olyan sok bővítmény hozzá, ami eléggé szükséges.


Ahogy még írták, blogoláshoz WP, és normális oldalhoz Joomla, amit én csak ismét is ajánlok, amihez rengeteg olyan kiegészítő van, ami biztos megfelel igényeidnek.

2011. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ok köszi:)
2011. máj. 9. 21:09
 8/9 anonim válasza:

Hat attol fugg mire szeretned hasznalni.

Ha blog kell akkor WordPress a legjobb,forumnak phpBB,webshopnak osCommerce,sima CMS-nek meg nalam a php-fusion a befuto,a drupalt nem probaltam,de ki fogom probalni,a joomla nem jon be,es igazabol van az e107 meg a php-nuke ami tulkepp szinte ugyanaz mitn a fusion csak szerintem nem annyira jo.Wiki motor mediawiki szerintem a legjobb.Ennyit roviden.

2011. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én eddig kettővel foglalkoztam a legtöbbet, ez pedig a Drupal és e107


A Drupal stabil, bonyolult, nagyon sok féle képpen konfigurálható, rengeteg modul van hozzá, nagyon testreszabható, ezt favorizálom.


Az e107 szerintem kezdők számára is megfelel, nem olyan rugalmas, mint a Drupal, de ehhez is sok modul van.


Témák mindkettőhöz vannak természetesen, Drupalhoz ott van a nem ingyenes, de eléggé hatékony Artisteer nevű program, lehet vele témákat készíteni.

2011. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!