Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen az oldalam? (mit...

Milyen az oldalam? (mit alakítsak rajta)

Figyelt kérdés

tudom hogy kevés a tartalom de még fogom csinálni,csak gondoltam megkérdezem hogy eddig milyen.

link: [link]


2011. júl. 20. 12:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Eloszor is nem artana ha kicsit jartas lennel a temakban amiket erintessz. Ha minimalis ralatasod lenne a temara, nem adnal ki ilyen munkat a kezed kozzul.
2011. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
utolsó: pont hogy azért csináltam ezt a témát mert értek hozzá!
2011. júl. 21. 10:25
 13/19 A kérdező kommentje:
utolsó:inkább tanulj meg írni!
2011. júl. 21. 10:25
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát, nekem összességében azért nem tetszik, leginkább mert:

- Nehezen, alig átlátható!

- rengeteg a reklám, sokszor szinte csak azt látni, és nehéz kibányászni közülük az oldal tartalmát!

- Az eddigi tartalom színvariációja zavaró a szemnek.

- Elavult design! A teljes oldalas nyitottság az 1990-2000 években volt használatos. Próbáld meg a középre zárást!

stb...

Ami tetszik, az az, hogy Te kategóriádban általában mindeki mindenféle scripttel telenyomja az oldalt, de te csak 1-2-t raktál bele.

2011. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

@ A kérdező kommentje:

utolsó:inkább tanulj meg írni!


A komment megírásának időpontja: ma 10:25


Hibátlan a helyesírása, csak nem akar/tud ékezeteket használni.

Amúgy, ha megtanulod a HTML nyelvet, ami nem nagy macera, ha rászánod magad fél év max., akkor már egy alap honlapot tudsz kreálni.

G.

2011. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
most ti azt hiszitek hogy az oldalt azért csináltam mert nem értek a témához??
2011. júl. 21. 19:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Nos, igen.

Leírhatnád, hogy Ismered-e a HTML nyelvet, PHP-t, MySQL-t, Java-t!

G.

2011. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
az egész oldalból az jön le, hogy nem tudsz (nagyon vagy egyáltalán?) programozni. Különben az itt elhangzottakkal teljesen tisztában lennél! Nem beszólni akarok, de az nem tudás, hogyha ismersz 10 taget a rengetegből. És te írtad ki a kérdést és még itt szidsz mindenkit. Szerintem kicsit gyerekes, hogy ennyire véded magadat, holott TE is láthatnád, hogy tényleg nem mai weblapot ütöttél össze néhány tojásból.
2011. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

@geniuseus: egyébként nem tökéletes a helyesírása,(erintessz, kozzul) de ezt most hagyjuk :D


kérdező:

1. teljes összevisszaság az oldal, a címe sem valami nyerő, az mlapról leszokni (fw-t, de most inkább uw-t ajánlok, vagy 000webhost)

2. ki az aki ilyen hulladék bannert is csak egy ingyenes netes izével tud csinálni?? :O

2011. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!