Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen az oldalam? (mit...

Milyen az oldalam? (mit alakítsak rajta)

Figyelt kérdés

tudom hogy kevés a tartalom de még fogom csinálni,csak gondoltam megkérdezem hogy eddig milyen.

link: [link]


2011. júl. 20. 12:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
sok választ!!!!
2011. júl. 20. 12:58
 2/19 anonim válasza:
nekem túl zagyva,összevissza...pár év múlva próbáld újra,ne 13 évesen..
2011. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
13 évesen??? honnan tudod hogy annyi vagyok???
2011. júl. 20. 13:12
 4/19 A kérdező kommentje:
csak az egyik szerkesztő annyi,mert az ő e-mail címére van regisztrálva az oldal!
2011. júl. 20. 13:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazan jon be, de ha meg fiatal vagy es erdekel a dolog akkor foglalkozz vele s lesz az jobb is:)
2011. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Bal oldal: dupla menüben vannak a tesztek, egy almenüvel többet kell kattintani feleslegesen.

Tesztek: milyen rendszer szerint vannak megvizsgálva? Mi alapján kapnak, és milyen skálán pontokat? Mi alapján lett valamelyik 5.0, vagy 4.9 pontos? Mi alapján kiváló egy 4.3-as érték, amikor az 5.0 is kiváló, meg a 4.5 is kiváló? A csak leírt értékekből hogyan lehet kiszámítani hogy valami kiváló-e? Hiszen nem feltétlenül lesz attól jobb egy hardver, minél nagyobb szám van értéknek beírva mellé, hanem hogy hogyan teljesít az összkonfiguráció, milyen teszteknek van alávetve, és ott hogyan bizonyít. Volt 5 notebookod, amit azonos körülmények között tudtál tesztelni, és összehasonlítani? Az, hogy kiírod az adatokat valahonnan, még csak nem is teszt, hanem információközlés.

Videók: egy szót nem szólsz az elsőben, de még csak feliratok sincsenek. Aki nem járatos a témában, egyedül annyit látsz hogy három percig kattintgatsz össze-vissza. Nem derül ki hogy mit és miért csinálsz. A firmware frissítés nem jelenti azt hogy tesztelted, hiszen semmi nem került bemutatásra a wifi működésével kapcsolatban. A három perces videónak majdnem a felében azt lehet nézni hogy egy csúszka növekszik.

A második videó már abból a szempontból jobb, hogy feliratozás van. Viszont ugyanazt írod le ami a képernyőn történik. Aki nem tud angolul, még az is az illusztrációkból rájön hogy mit kell tenni, hiszen a művelet legnagyobb része a next gomb vagy gombot kattintásából áll (quick setup kezdőknek). A yahoo toolbar telepítése reklámfogás, semmi köze a működéshez, többnyire csak zavaró elem szokott lenni, és csak a pipát kell kivenni és nem települ, ahhoz képest a leírás része hogy telepítsük azt, holott nem kötelező, de inkább nem is ajánlott, semmilyen pluszt nem ad.


Az üres menüpontokat leszámítva olyan mintha minden csak be lett volna másolva egy vagy több másik oldalról. Azt leszámítva hogy egy ingyen sablonoldalt nem fognak látogatni az emberek, ha a tartalom 1:1 máshonnan van összeollózva akkor nem tudsz semmit felmutatni. Ez az oldal jelenleg üresnek számít, de az eddigi tartalom a menük megnevezésén és egyéb piros szövegek beírásán kívül nem is tartalmaz semmilyen önálló megoldást vagy tartalmat. Ha már saját oldalt akarsz csinálni, és ilyen oldalon hozod létre, legalább a tartalom legyen saját és nem más által elvégzett dolgok bemásolása. Ha tesztet akarsz bemutatni, akkor valóban végezd el a tesztet, írd le mit csináltál, milyen eredményeket kaptál, stb..., illusztráld képekkel vagy screenshotokkal, ne csak azt írd le egy információhalmaz után hogy 5 pontos, kiváló. Ez az egész most csak arra jó, hogy lefoglaljon a másolás-beilesztés-formázás amíg unatkozol otthon a gép előtt, de semmilyen haszna nincs. Pont az ilyen ingyenes vagy sablon alapú oldalak nem is kerülnek be a Google találatai közé, mert nem hordoznak hasznos információkat.

2011. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Elég szegényes tartalom, nehéz kezelhetőség, túl sok hirdetés.

A menü tematikája jó lenne, ha nem lennének üres menüpontok, de tartalom híján azt mondom, van mit csinálni rajta.

2011. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
13:35 mint mondtam megfogom csinálni a tartalmat.az oldalba ma reggel kezdtem bele
2011. júl. 20. 13:41
 9/19 A kérdező kommentje:
13:32 nem másoltam!!!tudsz olvasni?? olvasd el amit írtam felülre!
2011. júl. 20. 13:44
 10/19 anonim ***** válasza:

Nagyon összevissza az egész.

Szerintem ha már informatikai oldalt akarsz alkotni, kicsit ásd bele magad a HTML-be.

G.

2011. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!