Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP-val valaki bejelentkezik...

PHP-val valaki bejelentkezik az oldalamra, akkor hogyan lehet beazonosítani?

Figyelt kérdés

A weboldalamon található egy beléptető felület. Ha belép akkor az index.php oldalon vizsgálom, hogy be van e jelentkezve vagy nincs. Ha be van akkor menük nyílnak le ahol lehetőség van az adatlap megtekintésére is. Az adatlapon hogy tudom úgy kilistázni az adatait, hogy a bejelentkezett személyé legyenek? És hogyan tudom azt elérni, hogy ha az adatmódosítást választja, akkor a saját adatait módosítja, tehát a bejelentkezett személyét?

A beregisztrált nevét hogyan lehet kiíratni?


2011. júl. 14. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ja és még azt kihagytam, hogy feltételt két darab egyenlőség jellel vizsgálunk, nem eggyel. Eggyel értéket adunk. Tehát:


if($_SESSION["neve"] == "érték")

{

}

2011. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!