Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ki ismeri a domain-tarhely....

Ki ismeri a domain-tarhely. Net szolgáltatót?

Figyelt kérdés

Tegnap délután rendeltem tőlük tárhelyet+domaint, átutaltam a pénzt is, visszaküldtem az igénylőt is. Ma várnám, hogy majd küldjék az adatokat......erre most nézem, törlődött a honlapjuk! Tegnap délután még meg volt, ma meg már sehol!


Aki ismeri a céget, előfizetőjük, az legyen szíves, írja már meg, tud-e valamit! Csak technikai probléma, vagy az én pénzemre vártak, és rögtön meg is szűnt a cég?


2011. júl. 13. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rosszul írtad be a címet? Mert domain-tarhely.net nem létezik, viszont domaintarhely.net cím már létezik és az működik is.
2011. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez is megy...

2011. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálat

Központi cím:

E-mail: info@domain-tarhely.net

Számlázás:

E-mail: sales@domain-tarhely.net (H-P, 8:00-20:00)

Telefonon: (H-P, 8:00-20:00)

Technikai segítség, Hiba bejelentés:

E-mail: support@domain-tarhely.net (0-24)

Telefonon: (H-P, 8:00-20:00)

Ügyfélszolgálati telefonszám:

06 30 503 1929

2011. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kötőjeles a cím, és nálam sem működik, tegnap este még működött!


88%-os, köszi, van telefonszámom, majd fel is hívom őket, egyszerűen csak megdöbbentem, hova tűntek pár óra alatt.....ráadásul az a különös helyzet, hogy rajtad kívül van egy másik ismerősöm is, akinél elindul az oldal....de kb. 3 megkérdezettnél meg ugyanúgy nem, mint ahogy nálam sem. Ezt nem értem.


Köszi a segítséget!

2011. júl. 13. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy DNS-hiba van, vagy szervert cserélt a szolgáltató és még nem frissült le minden DNS-ben az új cím.

Van amikor megoldás, ha bontod a netkapcsolatod, és újracsatlakozásnál már jó esetben látni fogod, ilyenkor már a friss DNS-t éred el.

2011. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, megoldódott!!!

Azt a választ kaptam, hogy elköltöztették a szerverüket, ezért volt fennakadás. De most már bejön az oldal!!!


Azért ijedtem meg, mert a freeweben van az oldalam, és az elmúlt kb egy hónapban minden héten volt néhány nap, mikor elérhetetlen volt a honlapom. Megelégeltem, ezért vettem tárhelyet, erre másnap eltűnik az az oldal is....már azt hittem, én generálom a problémát! :-)

2011. júl. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!