Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Honnan tanuljam meg a PHP-t?

Klaudiaaaaa kérdése:

Honnan tanuljam meg a PHP-t?

Figyelt kérdés
Honnan tanuljam meg a PHP használatát?
2011. júl. 11. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a könyvesboltokban PHP Blackbook címmel!:) Elvileg tartalmaz MySQL-t is:)
2011. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köcce
2011. júl. 11. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:

(attól, hogy felteszed újra a kérdést, a válasz nem változik... )


elsőhöz még annyit, hogy: ezt elfelejtettük kérdezni: a html-nyelvvel tisztában vagy?

Mert ha nem, akkor előbb azt kellene megtanulnod..

2011. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A HTML-t már régebb óta tanulgatom. xD
2011. júl. 11. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
na, az zsír. akkor vagy az előttem szólóra hallgass, és szerezd be a Fekete Bibliát, vagy más könyvet, pl 24 óra alatt -sorozat ide vágó darabját..
2011. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sas15 ***** válasza:
én a gugliról mindent megtanultam...de a feketekönyv tényleg hasznos abba minden benne van
2011. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van 2 könyv amit nem ajánlok PHP-ból. Mond2höz volt szerencsém, de vittem is vissza a könyvtárba, mert sz@r...

Ez a 2: php5 24h, Agyhullám php.


Az utóbbi igen vaskos, de fordítottan arányos a tartalma.

Az előbbiben meg sok az elírás, főleg a példa kódokban.


Amit én ajánlok az a 'Bevezetés a PHP5 programozásába' c. könyv. ez 1032 oldal, és mindenről magyaráz. Érthető, tömör, mindenre kitér, kezdőktől egészen haladóknak is alkalmas. Beszél OOP programozásról érthetően is stb.

2011. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
PHP5 feketekönyv-et ne vegyél, mert elavult. 2003-ban adták ki. Vannak annál sokkal frissebbek. pl. van 1 másik haladóknak: PHP felsőfok. Ez inkább letölteni érdemes, de megvenni nem.
2011. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bevezetés a PHP5 programozásba:

[link]

2011. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!