Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Facebook-ra hogy lehet saját...

Facebook-ra hogy lehet saját skint tervezni?

Figyelt kérdés
azt hiszem a kérdés elég eggyértelmű, vannak facebook hátterek, jók meg minden de én sajátot szeretnék nem a közösségnek hanem magamnak, sos
2011. júl. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Előre is bocs az OFFért. Hogy lehet ez SOS? Facebook-ra skint tervezni, vagy összedől a világ? Menj ki a szabadba kisfiam!
2011. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már elnézést, de van olyan...., barátnőmnek olyan lett amin ő van kint az oldal hátterében, csak régen csinálta és már nem tudja hogy ezért gondoltam talán más valaki is tudja ezt a módszert. és Lány vagyok!!!
2011. júl. 8. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor lány! elhiszem, hogy van olyan. De azt nem hinném, hogy ez olyan életbevágó 'SOS' dolog!
2011. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én szeretném megcsinálni. és unatkozok azért ien fontos..:)
2011. júl. 8. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha unatkozol akkor talán használd a googlet, hidd el megéri barátkozni vele.
2011. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha jutottam volna ott valamire nem kérdeznék itt
2011. júl. 9. 12:52
 7/8 anonim válasza:
itt: [link]
2011. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 14. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!