Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hova és hogyan kell feltölteni...

Hova és hogyan kell feltölteni a PHP fájlokat?

Figyelt kérdés
nem értem az egészet! odáig eljutottam hogy van Okhost.eu-n egy accunt-om. de fogalmam nincs hogy mit kell vele kezdeni tudásom már van kódokat ismerek de a PHP-val nem boldogulok léci mondjátok el mit hogyan kell vagy adjatok egy oldal címet ahol segítségre lelhetek! köszi!
2011. jún. 22. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Belépsz az FTP tárhelyre egy klienssel (Filezilla), és feltöltöd a főkönyvtárba.
2011. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

OKhost.eu megadták az FTP hozzáférést.

Tölts le egy FTP-s programot. pl: Total Comander és ott van középen felül kb hogy FTP arra katintasz és ott rákattintasz arra hogy új tárhely és ott beírod az okhost.eu által megadott ftp adatokat! Majd feltöltöd a php fájljaidat! :)

2011. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a php-val nem boldogulsz, hanem az ftp klienssel. Csináld azt amit a harmadik leírt.

Ha meg van a kapcsolat akkor úgy működik mintha maghajtóról meghajtóra másolnál.

2011. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
SIKER! köszi!! total commander-el csináltam meg és már fel is töltöttem egypár fájlt köszi a segítséget!
2011. júl. 1. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!