Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mediawikiben hogy lehet...

Mediawikiben hogy lehet kiiktatni azt, hogy exe és zip fájlokat ne engedjen feltölteni?

Figyelt kérdés

Csak, mert hiába adom hozzá a feltölthető fájlok listájához a LocalSettings.php-ben, akkor sem engedi, hanem ezt dobja vissza:


"A fájlt nem lehet feltölteni, mert az Internet Explorer „application/x-msdownload” típusúnak tekintené, ami tiltott és potenciálisan veszélyes fájltípus."


Nah, már most engem nem érdekel, hogy IE minek venné, én fel akarom tölteni.


Ez így megvan, de semmi:


$wgFileExtensions = array('png','gif','jpg','jpeg','doc','xls','mpp','pdf','ppt','tiff','bmp','docx', 'xlsx', 'pptx','ps','odt','ods','odp','odg','mp4','wma','exe','zip');


2011. júl. 6. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

a tuti módszer: felejts el az IE-t :D


Egyébként: a kódban módosíthatsz, amit csak akarsz, ezt a hibát a böngésződ adja, nem függ a kódtól.. (ha írok egy php-t, ami annyit tud, hogy 1 db textbox, egy tallózás, és egy feltölt gomb, IE sztem azzal sem engedi, mert maga a böngésző tiltja le a dolgot... szerintem..)

A megoldás ott keresendő, hogy a böngésződ beállításival kellene játszanod "kicsit". De ezzel ugye csak a sajátgépeden oldod meg, már ha sikerül...


Instant megoldás: gondolom, fájlcserélés célra kell (te felteszed, más meg letölti); miért nem jó az, hogy:

"ha exe-t és zip-et nem enged, akkor beleteszem egy rarba és azt töltöm fel"

2011. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Operát használok, és ez a hiba nem függ a böngészőtől. :P
2011. júl. 13. 05:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!