Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen az új...

Szerintetek milyen az új weboldalam? Www.Anemetjuhaszkutya. Mlap.hu/

Figyelt kérdés
Lécci írjátok le a véleményetek az oldalamról, adjatok tanácsokat vagy csak egyszerűen irjatok véleményt, köszönöm:)
2011. máj. 17. 15:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
www.anemetjuhaszkutya.mlap.hu
2011. máj. 17. 15:41
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Kinézetre jó de a tartalma harmatgyenge.
2011. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én meg se néztem, mivel mlap.hu-s, és igazán csak akkor lehetne egyedi, ha atw.hu-ra felraksz egy saját kezűleg írt weoldalt
2011. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj meg rám, de nem foglak kímélni. Mikor már megláttam hogy mlap tudtam hogy valami gagyi tucat oldal lesz. Ilyen sablonos weblapok közül még egy normálisat nem láttam. Borzasztó gagyi semmi desing.


Ha tényleg érdekel a weblapszerkesztés akkor olvass utána a html-nek és php-nak, barátkozz valami weblapkészítő programmal pl: share point desinger.


Még egyszer sajnálom ha ezzel megbántottalak, nyilván sok munkád volt benne, de ilyen vacak mlappal nem fogsz közkedvelt sikeres oldalt csinálni.

2011. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A szavazást nézve, gondolom, nem viseled el a negativ kritikát. Szoval, nagyonjo! Csucsszuper!

(Amugy meg, szörnyű. Olyan 4 a tiz pontbol. Es ebbol mar +2 azert jar, mert ahoz kepest, hogy mlap, még ki is nez valahogy)

2011. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez igaz!

mlap-on már levann kódolva minden, neked csak 1 kattintás és kész .

első voltam

2011. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj de van még mit fejlődnöd !!

Sajnos ROSSZ !

2011. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, megpróbálkozom valamilyen más weboldal szerkesztővel. Segítsetek melyek a jók? atw? hupont? eoldal? gportal? vagy valami teljesen más?

Mégegyszer köszi a válaszokat mindenkinek.

2011. máj. 17. 15:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Ket lehetoseged van, vagy megtanulad a html/css (php?) parost, es csinalsz sajat, jo lapot (vagy hasznalsz egy cms-t)

Vagy ha mindenfelekeppen "kattingatos gagyi" lapot akarsz, akkor inkabb gportal. Az is olyan, amilyen, de ott legalabb... (Es lehet egyedi css-t is, szoval...)

2011. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem ha még nem vagy olyan profi, vagyis amíg kezdő vagy szerintem használd a gportal-t. Sok szerencsét hozzá:)
2011. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!