Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet böngészős játékot...

Hogyan lehet böngészős játékot készíteni?

Figyelt kérdés

Nos, amire én gondoltam, az egy rpg-szerepjáték lenne. Az egyszerűség kedvéért nuku animálás csak álló képek és kattintgatós (remélem jól írtam :S) lenne.

Létezik ehhez bármi féle segéd program, vagy weboldal ahol le van írva, hogy hogyan lehet megvalósítani az ilyesmit?

Válaszokat előre is köszi!


by: RuinS


2011. máj. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

En nagyon szivesen elmondom, hogyan kell csinalni, de! Ehez minimum php (vagy barmi szerveroldali programozas kell) amit nem csinalok meg helyetted.

Es nem hiszem, hogy ebben picit is tapasztalt lennel.

2011. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

uh... Igen, már bonyolódik a dolog :D

Sajna eddig a HTML-el meg amolyan "játékba belenyúlkálás"-al tudtam úgymond megismerkedni :/


De ha tudsz leírást vagy hasonlót készíteni akkor már azt is nagyon megköszönném :)

Lényeg, h valamin el tudjak indulni.


by: RuinS

2011. máj. 17. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla h lenne bármilyen ijesmi jellegű leírás.

MIvel ez nem olyan egyszerű dolog

2011. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!