Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek az eddig...

Ricsissj kérdése:

Mi a véleményetek az eddig elkészült design tervemről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először tervezek ilyet, szóval jöhetnek 1000-el az építő jellegű kritikák :) Én megterveztem Photoshoppal és egy hozzá értő személy le fogja kódolni a theme-t PHP-Fusion-ra, mivel én ahhoz nem értek. Szóval, idáig így néz ki: [link]
2011. máj. 14. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ódivatú az elrendezés, sokkal inkább klasszikus, ami jó, mert könnyedén el lehet igazodni benne.

Amit mondtak is előttem, a bal oldali oszlop sántít, nem illik a jobb oszlophoz, amúgy nekem tetszenek a színek, vidámak.

A betűtípusnál ügyelj arra, hogy talpas vagy nem talpas betűt használsz, semmiképp ne keverd őket.

2011. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

16:52-as: Jól feltételezted, a betűtípus nem ékezetes, sajnos. 20:20-as: Az oszlopos ügyet igyekszem megoldani, azon vagyok.


Köszönöm mindnyájatok tanácsait :)

2011. máj. 14. 20:34
 13/21 A kérdező kommentje:
Szerkesztgettem, jelenleg ilyen, szerintem még pár változtatás, egy-két dolog, és már véglegesíthetem. Link: [link]
2011. máj. 14. 22:38
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja és még meg kell csináljam a hír formázását:)
2011. máj. 14. 22:39
 15/21 A kérdező kommentje:
Tehát: [link]
2011. máj. 14. 22:44
 16/21 anonim válasza:
Szerintem ez a legutóbbi, dizájn teljesen jó lett, illenek a téma különböző részei egymáshoz, nincs benne olyan, hogy, egyik-másik rész elütne egymástól.
2011. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ezt már véglegesíthetem?
2011. máj. 15. 16:41
 18/21 anonim válasza:
Nekem tetszik bár egy kicsit hétköznapi még feldobhatnád egy kicsit! De elsőre nagyon tetszik, mondjuk én nagy spongyabob fan vagyok!!! De szerintem Tunyacsáp és Rákuram sem hiányozhatanak a rozsdás rákolló képét berakhatnád a fórumhoz... de z csak egy ötlet de nekem alapjában nagyon tetszik:D
2011. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem a fejléc is nagyon egyszerű.... milenne ha mindenkit odaraknál?(Szandi, Tunya, Rák, Puffassszony, Plankton) hiszen Spongyabob világába ez is beletartozik.
2011. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ja kösz az ötletet holnap vagy holnapután igyekszem megoldani a fejléces ügyeket stb. de addig is még jöhet 1-2 tanács.
2011. máj. 15. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!