Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek az eddig...

Ricsissj kérdése:

Mi a véleményetek az eddig elkészült design tervemről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először tervezek ilyet, szóval jöhetnek 1000-el az építő jellegű kritikák :) Én megterveztem Photoshoppal és egy hozzá értő személy le fogja kódolni a theme-t PHP-Fusion-ra, mivel én ahhoz nem értek. Szóval, idáig így néz ki: [link]
2011. máj. 14. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem ódivatú a lapelrendezés,és a fontok se tetszenek:( ne haragudj
2011. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
egy-két hibával javítva: [link]
2011. máj. 14. 15:18
 3/21 A kérdező kommentje:
nem haragszom, sőőt.. bár én is gondoltam rá, csak sokan mondták, hogy ne legyen olyan csili-vili oldal, mer nem szeretik de másképp olyat is tudnék és olyasmit akartam még az elején
2011. máj. 14. 15:19
 4/21 A kérdező kommentje:
ha még sok a tiedhez hasonló vélemény lesz legalább még 2-3 vagy több akkor tervezek egy modernet, csakhogy én se tudom már mit csináljak mert egy szakértő mondta h ne legyen olyan na de mindegy majd csak lesz valahogy.. xD kiváncsian várom a véleményeket
2011. máj. 14. 15:20
 5/21 anonim ***** válasza:
Túl alap a kinézete.
2011. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja, hát épp ez az, hogy még nincs kész és csak kértem tanácsokat, hogy a jelenlegi állapotán mit változtassak rajta és akkor majd úgymond feltuningolom az egészet.
2011. máj. 14. 15:35
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen sablonos szemeteket 10000 szer oda veri szóval nekem bejön. ;)

Csak így tovább.

2011. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. máj. 14. 15:39
 9/21 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem rossz, valaki nagyon ragaszkodik az agyon csicsázott oldalakhoz, de szerintem nincs arra szükség! Amit javasolni tudnék, hogy a bal oldali menü betűtípusát változtasd meg, vagy tegyél valami grafikus, de a fő témához illeszkedő gombokat. Szerintem egyáltalán nem ódivatú az elrendezése, ez egy általános 3 hasábos elrendezés, szerintem teljesen korrekt.


Mivel készíted a sablont, vagy milyen módszerrel?


Amúgy a főcímnél középen jó lenne szerintem ékezetet használni, bár feltételezem, a betűtípus nem ékezetes.

2011. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Jah, bocsi, látom Photoshoppal készült a sablon.
2011. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!