Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményed a weblapomról?

Mi a véleményed a weblapomról?

Figyelt kérdés
Probálom minnél többet szerkeszteni, és a barátaim szerint elég jó, de kikérném idegenek véleményét is! a weblapom: www.elfoglaltsag.mlap.hu
2011. máj. 14. 12:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én inkább. ha tárhely kell, és jó oldal, akkor neobase.hu, ingyen 10GB-os Drupal tárhely, apróbb korlátozások vannak, de tényleg csak apróbbak, azon csináltam meg egy webshopos oldalamat iskolai projektként. Szerintem ilyen weblapmotoros megoldással, és egy 10-es skálán 3-as tudással is már egész jó oldalt összelehet velük hozni.
2011. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 21. 17:18
 23/29 anonim válasza:

Figyu! Megnéztem az oldalad. Én is nyíltan és őszintén fogok beszélni, és ne haragudj meg rám tényleg. Hát szóval, azt hogy ratyi, azt nem mondanám. Rendezettséget látok benn de keveset, a kinézetre adhatnál bőven. A témájáról bőven van véleményem, de röviden írom le. Az "Elfoglaltság" név az nem ehhez a weblaphoz való, ugyanis ez egy humor honlap, amihez más név illik. Az elfoglaltság ugyanis nem feltétlen kapcsolódik a humorhoz. És eléggé ratyi dolgokat raktál föl, nem annyira viccesek, kevés dolog van fönn stb...


Az mlap.hu meg hát őszintén szólva egy ratyi f*s, inkább váls másra.


Nekem is van egy honlapom, ráadásul nekem is egy humor honlapom van. Az enyém már azért viszonylag ismert, de sokat dolgozok rajt, sokmindent fölraktam és adtam a kinézetre is. Lassan egy éves lesz. Nézd csak meg, így kell egy weboldalt megcsinálni.


[link]

2011. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nekem saját domainem van... Egy évre 3500 forint. Ingyenes tárhelyre tettem fel, ami 3gb tárhelyet biztosít adatbázis eléréssel. :)
2011. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Tisztelt rockerboy800! :)

Én is megnéztem a tiédet. télleg naon fain, meg minden, de még annyit, hogy Szonja vicces sztorijai, miért viccesek????

2011. júl. 5. 11:12
 26/29 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nekem is van 1 cimet írjak?
2011. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
aha
2011. júl. 14. 16:08
 29/29 anonim ***** válasza:

:)


ne reklámozd!!!!!!!!!!

2011. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!