Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miert valtoztatták meg a...

Miert valtoztatták meg a html/js szabalyzatat az utobbi idoben, mely szerint ha van egy elemed es azt css-ben id alapjan formazod kesobb hiaba adsz neki class-t js-sel ugyanazt a tulajdonsagot formazva nem mukodik?

Figyelt kérdés
azaz class alapon kell megformazni eloszor is ha kesobb js-el akarod class szerint formazni. (ismetlem ugyanaz a tulajdonsag mint pl width vagy barmi mas)

ma 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, hogy mit akarsz mondani, de ilyen jellegű változtatások nem voltak az utóbbi időben. Sőt, mióta CSS van, azóta fixen rögzítve van a formázások precedenciája.
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

par honappal ez elott ha volt egy html elemem, azt pedig id alapjan formaztam css-ben, majd utolag js altal adtam neki egy class-t amiben az elozoleg az id alapjan irt css tulajdonsagokat akartam valtoztatni, mukodott. most nem mukodik. ahhoz hogy utolag js css altal valtoztassak, elozoleg nem id alapjan kell formaznom, hanem ugyanugy class szerint.

ha kihagytam volna, akkor a meglevo stilusokhoz uj fuggetlen class-t adok.

ma 20:12
 3/3 anonim válasza:
a hiba az ön készülékében van
ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!