Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ki tudna segíteni weblap...

Ki tudna segíteni weblap készítésben?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

A problémám a következő... Szeretnék egy saját és önálló weblapot létrehozni magam és mások számára is. A domain és tárhely regisztrációval nem lennének problémáim, de a következővel igen: Weblap programozás. Az a helyzet, hogy én egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz és fogalmam sincs, hogy mi az a WEBLAP MOTOR és miből-hogyan áll fel egy weblap programozása. Konkrétan egy induló sportweboldalról lenne szó, és ez ügyben szeretnék segítséget kérni olyan emberektől akik értenek ehhez a dologhoz és ehhez a részhez egy weboldalnak. Nekem nem kell az, hogy profi legyen valaki, bőven elég ha valaki csak "otthoni" szinten ért ehhez a dologhoz és már csinált is ilyet. Ezt a weboldalt már nagyon régen szeretném létrehozni, de sajnos ennél a résznél mindig elakadok. Böngészgettem az internetet és 70 ezer forint alatt alig találtam ezzel foglalkozó cégeket, vagy magánembereket. Szóval nagy szükségem lenne egy hozzáértő emberre aki jól és "földi áron" dolgozik!


Saját weblap desingel már rendelkezem, most már csak a programozási része kellene a dolgoknak.


KÉREM CSAK OLYAN EMBER JELENTKEZZEN AKI SZAVAHIHETŐ!

Sajnos az eddigi 5 jelentkezőből 4 kamu volt.


KÉREM AKI TUD SEGÍTSEN, ÉS JELENTKEZZEN PRIVÁT E-MAIL FORMÁJÁBAN!


Köszönöm szépen!


2011. máj. 3. 21:20
1 2
 11/16 anonim válasza:

Hello. Ezek az open source cuccok nagyon jók csak érteni is kell hozzá. Mire mindent összeszedsz és megcsinálod, feltelepíted, hogy működjön (ha egyáltalán működni fog és nem csak ideig-óráig, hanem akár évek múlva is), megőszülsz...


Nekem saját motorom van, amit én fejlesztettem. Ha nem valami nagyon extrát akarsz csinálni, akkor szerintem számodra elérhető áron össze tudjuk dobni amit akarsz.

A felhasználóim folyamatos támogatást kapnak. Nézd meg az oldalam www.ayaclab.com és írj ha érdekel az együttműködés.

2011. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Üdvözletem!

Megnéztem az oldalt, eléggé tetszetős, és persze az együtt működés is érdekel. Az, hogy mit értünk bonyolult alatt már más kérdés... Leegyszerűsítve, hasonló oldalra lenne szükségem mint az enbiépontkom. A nemzeti kosárlabda liga portálja. Gondolom ez már bonyolult?

2011. máj. 6. 21:44
 13/16 anonim válasza:
Hát aki egy nba.com-ot kihoz 70e-ből az mondhatjuk úgy, hogy ajándékba szerkeszt neked egy oldalt... :)
2011. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, tisztában vagyok vele. Ennek ellenére találtam egy három fős kis csapatot, és bár kicsivel több mint 70 ezerért, de megcsinálják. :)
2011. máj. 7. 07:29
 15/16 anonim válasza:

Azért mondom, hogy a 70-et azt kevésnek tartom. Egy dologra viszont figyelj oda, már ha elfogadsz tőlem egy tanácsot. Sajnos mindenki csak addig jut el a mai bankok miatt csődbe jutott szegény világban, hogy ki "csinálja meg nekem olcsón" és ezzel el is van intézve a történet.


A már senkit nem érdekel, hogy mi lesz utána, pedig ez majdhogynem fontosabb, mint az egész oldal. Pedig szerintem Te hosszú távra tervezel vagy nem?

Egy weboldal ugyanis soha nincs kész, csak van egy átadási állapot amit kifizetsz. Ez ez egy folyamatosan fejlődő valami, amivel a legtöbb esetben állandóan foglalkozni kell. Egyrészt van neki szerver fenntartási költsége. Aztán ahogy kezd elkészülni az általad megálmodott dolog, akkor rájössz, hogy még mennyi minden más is kéne bele, csakhogy azt senki nem fogja neked ingyen megcsinálni. Olyan ez, mint az ingyen balta nyélből főzött kása. Gondolom ismeritek a mesét, "még egy kicsit tegyünk bele ezt is, azt is", hogy jobb legyen, aztán a végén ugyanott vagy, mintha már az elején ráköltesz egy komolyabb cégnél egy kicsit többet.

A folyamatos üzem is kérdés. Mi van ha egy hétre leáll az egész műszaki hiba miatt és ezért elpártol tőled a fele látogatód, akiket évek alatt gyűjtöttél? Ha vírusos lesz a szerver és a látogatóidat megfertőzi, rosszabb esetben a Google kitilt a találati listáról? Akkor kihez fordulsz? Ha nem kapod meg a leveleket, amiket a lapról küldtek és üzletvesztésed lesz? Ha baj van, lehet-e valakit hívni vagy a vakszerencsére vagy bízva? És ha igen, meddig? Ha szeretnél valami újat vagy változtatni, akkor lesz-e ott valaki és meddig?

Ezek a kérdések valós alapúak, nem most találtam ki. Nagyon sokan jönnek hozzám panaszkodva olyanok, akik a szomszéd fiával vagy egy ellenőrízhetetlen múltú Kft-vel, megcsináltatták a lapjukat akik aztán eltűntek egy fél év múlva és most ott vannak a slamasztikában.


Remélem, hogy jól döntöttél és őszintén kívánom neked, hogy legyen szerencséd ezzel a csapattal!

2011. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom mivel jár egy weboldal fenntartása, tisztában vagyok vele. De ezekkel a dolgokkal nem lesznek problémáim. Csak az is az a lényeg, hogy valaki ezt elkészítse nekem, a többit már megoldom. És köszönöm szépen a felvilágosítást, valamint a jókívánságot! Remélem teljesülni fog! :)
2011. máj. 10. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!