Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ki tudna segíteni weblap...

Ki tudna segíteni weblap készítésben?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

A problémám a következő... Szeretnék egy saját és önálló weblapot létrehozni magam és mások számára is. A domain és tárhely regisztrációval nem lennének problémáim, de a következővel igen: Weblap programozás. Az a helyzet, hogy én egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz és fogalmam sincs, hogy mi az a WEBLAP MOTOR és miből-hogyan áll fel egy weblap programozása. Konkrétan egy induló sportweboldalról lenne szó, és ez ügyben szeretnék segítséget kérni olyan emberektől akik értenek ehhez a dologhoz és ehhez a részhez egy weboldalnak. Nekem nem kell az, hogy profi legyen valaki, bőven elég ha valaki csak "otthoni" szinten ért ehhez a dologhoz és már csinált is ilyet. Ezt a weboldalt már nagyon régen szeretném létrehozni, de sajnos ennél a résznél mindig elakadok. Böngészgettem az internetet és 70 ezer forint alatt alig találtam ezzel foglalkozó cégeket, vagy magánembereket. Szóval nagy szükségem lenne egy hozzáértő emberre aki jól és "földi áron" dolgozik!


Saját weblap desingel már rendelkezem, most már csak a programozási része kellene a dolgoknak.


KÉREM CSAK OLYAN EMBER JELENTKEZZEN AKI SZAVAHIHETŐ!

Sajnos az eddigi 5 jelentkezőből 4 kamu volt.


KÉREM AKI TUD SEGÍTSEN, ÉS JELENTKEZZEN PRIVÁT E-MAIL FORMÁJÁBAN!


Köszönöm szépen!


2011. máj. 3. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hm... Jol, olcson, egy gyorsan dolgozok. Ebbol latom, te a "jol, es foldi arakon"-t valasztod. :)

Na jo, dobok egy privet, aztan majd kiderul. De azt tudnod kell, lehet, hogy csak szerinted egyszeru a feladat, valojaban komolyan bonyolult. Meglatjuk.

2011. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a honlapom www.begin.uw.hu
2011. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

"Nézd meg a honlapom www.begin.uw.hu"


Microsoft Silverlight may not be supported on your computer's hardware or operating system.


gratulalok pancser.

2011. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
es az otodik?
2011. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az hogy egy honlap silverlight platformot használ az pancserség, akkor nagyon tudlak sajnálni... az hogy te nem haladsz a korral, és leragadtál egy szinten az legyen a te magán problémád.
2011. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja és linux esetén setxkbmap hu + moonlight, látom nem nagyon értesz az informatikához...
2011. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

13:45: a silverlight nem lenne baj, de pont irva is van a lapon hogy: moonlight kompatibilitas nem biztositott. Ugyhogy ez most ongol.

Azok a pixelesedesek a fenti gombok tetejen, azok meg valojaban taszitoak. Az, hogy a referencia menupont ures, az azt jelenti, hogy a lap nem dinamikusan bovitheto, mert nemletezo tartalomnak is ki kell hagyni helyet - ez szerintem komoly fail.

Szoval, nem azt mondom, hogy remenytelen, csak azt, hogy ronda.

En csak css+html+php-hoz ertek, de ami lapot mutattal, lehet hogy "modern" de leginkabb a 90-es evekre hajaz.


HaToKor meg aztan tenyleg nem ert a informatikahoz, jah. :P

2011. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam moonlight-tal, lehet hogy megy.

Referencia, és letöltés még most készül azért nincs kitöltve, teljesen dinamikus lesz az eredmény (kliensprogram -> adatbázis -> honlap), csak akadt egy kis problémám a tárhely méretével. Valamint a gombok nem tudom miért kockásak, elvileg nem kellene annak lenniük, azok nem photoshoppolt raszterképek, hanem blend-es vektorképek.

2011. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tenyleg, tarhely, es az o merete... Nem lenne egyszerubb egy sajat domain nev + valami majdnem ingyenes, vagy xtramehost jellegu ingyenes tarhely? "komolyabban" nezne ki. A masik komoly problema, hogy igy, ebben a formaban, a lap "lathatatlan", legalabbis google szempontbol.
2011. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De majd lesz saját domain, de egyelőre erre futja...

A google motorok nem látják, viszont a html alatta fut, tehát megoldható, hogy lássák, néhány kulcsszó, google add url...

2011. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!