Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehetséges volna kialakítani...

Lehetséges volna kialakítani egy ilyen webet?

Figyelt kérdés

Hasonló módon, mint pl: a google térképen.

Szeretnék 1 olyat készíteni, hogy van mondjuk egy 1280x1024 pixelű kép, de ebből csak 640x480 pixel látszodjon. És a következő módon lehetne navigálni, tekintsünk rá mint 1 IPhonera vagy a fent említett google térképre, ha rákatolsz [fogod a képet] és elhúzod mondjuk jobbra akkor lehesen rajta navigálni. Ebben tudnál nekem segíteni, esetleg informálni linket , tutoriált adni.

Pontosan így gondolom: [link]

csak egy 1280x1024-es képen eljátszani ezt.


2011. febr. 23. 23:25
 1/6 czibles ***** válasza:

gondolom valami ilyesmire gondolsz, csak kisebb felbontásban:

[link]


le is írják, hogy hogyan készült.

2011. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt látam már suliban, nagyon nagy..

De én vmi olyasmire gondoltam mint az érintőképernyős telefonok húzod az újadal és úgy húzod a háttért is vele, nekem nem kell nagyítás csak ez a húzogatásos dolog. :)

2011. febr. 24. 00:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Vágüéis igen, pont ilyenre gondoltam csak kisebben és nem kell rá a nagításos dolog csak húzgálni jobbra balra a képernyőt.:)
2011. febr. 24. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
SonyEricssonra volt ilyen alkalmazás, több is. Térképek voltak, gyakorlatilag egy-egy bazinagy kép, és az alkalmazás a nézegetőprogram hozzá. Lehetett mozgatni, zoomolni, némelyiken utcanevet keresni.
2011. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt egy js megoldás:

[link]

Egy kis kliens oldali programozási ismeret kell hozzá, hogy olyanná formáld, amilyen neked kell.


Programozási ismeret mindenféleképpen kell egy ilyen elkészítéséhez.


Esetleg megoldható flashben is, de ott meg az ActipnScript programozás ismerete szüksége.


Az első hozzászóló megoldása nem pont az, amire neked szükséged van, mivel az 360 panoráma, és annak az elkészítése másképp zajlik, de most nem mennék bele a részletekbe.

2011. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Az utolsó válaszadó tanácsa nagyon hasznos volt!

Átalakítottam saját szabványra a kódot és olyan szinten müködik amit elterveztem. :)

2011. febr. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!