Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ingyenes webhostot...

Milyen ingyenes webhostot ajánlanátok Drupalhoz?

Figyelt kérdés
Az oldal pár oldalból, fórumból és egy halom modulból áll. Pár szolgáltatót már kipróbáltam, de mindegyikkel volt valami gond és emiatt folyton költözni kell. Amikkel baj volt: 000webhost, z4hosting, x10hosting.
2011. jan. 8. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, pár nap-1 héten belül nekiállok tesztelgetni, ha valamelyik rendben lesz, írok.

Drupalos fórumokon nem írnak valami használhatót? Majd utánanézegetek én is.

2011. jan. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
okhost.eu magyar, 2gb tárhely, php, mysql, stg, nézz utána. egy negatívum nincs cpanel, vagy ilyesmi ...
2011. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Drupal.org-on azt mondják, hogy fizetős szolgáltatást kell keresni. De ajánlgatnak ott is ilyen-olyan ingyeneseket, azokat tesztelgetjük. (Nem királyi többes, hanem ketten adminkodunk :) )


Okhost.eu-t épp tegnap próbáltam, de nem tetszett neki, hogy odaköltöztettem az egész meglevő oldalt. Lehet valamit rosszul csináltam, mert egy új drupallal meg semmi baja nem volt. (Ftp tényleg rohadt gyors! Viszont fura, hogy nincs cpanel.)

2011. jan. 8. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a newhosting.hu-t ajánlom.
2011. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha drupalt telepítesz valóban csak fieztős szerveren tudod hibamentesen futtatni.

Én a tarhely.eu-t ajánlom. Nagyon korrekt, gyors, van cPanel és megfizethető. A technikai support is korrekt és gyorsan reagálnak a kérdésekre is. A gyorsat úgy értem, hogy még aznap.

2012. febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Közben már egy éve tarhely.biz-en vagyunk, eleinte ingyenes volt, mostmár nem, de még így is tökéletesen elégedettek vagyunk.
2012. márc. 5. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!