Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék torrent trackert...

Szeretnék torrent trackert csinálni. Xp van a gépemen, van php mysql apache . Tudok php-ban programozni. Lényeg nem tom hogy ispcp-t le lehet e tölteni xp-re? Ha nem akkor adjatok légyszi egy control panelt ami ingyenes és működik

Figyelt kérdés
segítsetek légysziiiiiiiiiiii !!!! :( :(
2010. dec. 28. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
necsinálj, a kutya se fog rá regisztrálni... fölösleges időpocsékolás.
2010. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, annyi sz*r "pistike" torrent van már. Ha fel akarsz tölteni dolgokat akkor, az egyikre tedd fel és aki akarja leszedi. Meg ezek a gagyi torrent oldalak egy torrent motorról működnek, amit a neten is le lehet tölteni. Ne hidd hogy azt a sok torrent oldalt külön külön megírták.
2010. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne halgass az előttem hozzá szolora hacker vagy csatlós épp vele(uk) vitázók
2010. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

na alőször is

NEM ismétlem NEM érdekelnek a magán jellegű hozzászólásotok!

ha nem tudtok segíteni akkor nem kell mindig csak leminősíteni a hozzászólásaitokkal az egész oldat

arra való a kérdés hogy válszoljatok rá!!!!

2010. dec. 29. 09:40
 5/7 anonim válasza:
Én nem tok Phpban programozni stb, de ha honlapKÉSZITÉSről van szó, maga arról, hogy: FTp telepités stb abban jó vagyok XD szóval, nem tudom, hogyan fogj neki, viszont vannak PHP Torrent Tracker motorok PL: XBT( [link] VAGY XBTIT: [link] katt oda hogy GET XBTIT és ott oda hogy xbtit is free, released under a BSD license és sztem a többit tudod.. (Telepités FTP-n, majd Mysql adatok beirása stb stb)na remélem segitettem xD
2010. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

na mi az első találat?

2011. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Már nem azért, hogy bele szóljak de van 1-2 feltétel egy normális torrent oldal működtetésében és ugyanakkor 1-2 tudnivaló is.


Tudnivalók:

1, Ha torrent oldalt csinálsz akkor szervergépen tedd

2, Ha torrent oldalt csinálsz legyél tisztában a következményekkel, hogy szervered bármikor lefoglalhatják az oda nem illő tartalom miatt.

3, Ha torrent oldalt csinálsz a saját gépeden 1-2 nap és búcsúzhatol tőle.


Feltételek:

1, Normális gép kell az ilyen üzemeltetésének

2, Normális motor kell az ilyen üzemeltetésének

3, Normális internet hozzáférés kell az ilyen üzemeltetésének

4, Normális design kell az ilyen üzemeltetésének

5, Normális domain kell az ilyen üzemeltetéséhez


Nos inkáb nem sorolom tovább. Ugyanakkor amit hülyeségnek tartok, hogy XP alatt akarod ezt csinálni. Én ezt Linux alatt tenném. Másik hülyeség pedig, hogy ISPCP vagy hasonló nincs windowsra ezt a google is megmondja ha utána nézel.


Elég világos voltam? :)

2011. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!