Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol készítsek weblapot?

Hol készítsek weblapot?

Figyelt kérdés

Azaz igazság,hogy van G-portalos oldalam,de kiszeretnék próbálni valami újat. Persze nem ilyen 5mp-t meg hasonlókat,hanem atw,org. Ilyen oldal,hogy készíthetek?

Ezek ingyen vannak?


13/L


2010. nov. 20. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok ingyenes webtárhely van, ezek hátránya, hogy van ráklámcsík, a tárhely eléggé korlátozott, illetve az elérés sem mindig gyors, de kezdésnek jó lesz: pl. freeweb.hu, atw.hu ...

De először tanuld meg a HTML-t, ez rendkívül fontos a weblapok készítésénél, a Google segítségével számtalan cikket, leírást kereshetsz az interneten.

Ha pedig el akarod kerülni a kódolást, akkor használhatsz weblap készítőket, pl. kompozer...

Később, ha komolyabban akarsz foglalkozni vele, akkor JavaScript, CSS, PHP is hasznos lehet.

2010. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szivesen segítek neked, ha kell! Csak lökj egy privit!

13/f ha van msn-ed, akk gyorsabb! Ird meg és felveszlek!

2010. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm(:
2010. nov. 20. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Énis szivesen segítek ha kell:) Ezeket tudom megtanítani:HTML,CSS,PHP,JavaScript(kicsit),Perl(kicsit) :D Küldj e-mailt vagy írd le az msn-ed
2010. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló nekem is küldhetne MSN címet, mert én is szívesen kérdeznék.


20/F

2010. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

wix.com


ez egy profi flash weboldal szerkeszto

2010. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!