Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vállalkozóktól szeretnék...

Vállalkozóktól szeretnék kérdezni, akiknek van már weboldala. Érdekelnének olyan témák, mint: -hogyan tudok több látogatót odaküldeni? -hogyan tudok gyorsítani rajta? -milyen design elemeket érdemes követni? Ha ezek nem, milyen témák érdekelnének?

Figyelt kérdés
szept. 13. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Én hírdettem olyan csoportokban, aminek köze volt a honlapomhoz. Ha sokan látogatják egy idő után a google magától is feldobja. De amúgy fizetett google hírdetés is opció, havi 10k simán elég rá szerintem.
szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képeket webp-be pl. Korszerű lenyíló menük. Nem szükséges csicsázni, inkább egyértelmű legyen.

Érdemes néhány weboldalt megnézni.

Pl [link]

szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

több látogató: fizetett hirdetéssel vagy keresőoptimalizálással

gyorsítás: képek optimalizálása, kód átírás

design elemek: egyiket se. láttam már tré oldalt több 100 milliós forgalmazni generálni.

szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félreérthető volt a fogalmazásom! A weboldallal rendelkező vállalkozóktól szeretném kérdezni, hogy érdekli-e őket a weboldal gyorsítás vagy a látogatásnövelés. Szívesen írnék ezekről a témákról, ha van rá igény. Ha ezek a témák nem jönnek be, mik érdekelnék őket helyette?
szept. 15. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!