Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Meglévő weboldal átalakítása...

Meglévő weboldal átalakítása wordpress oldallá, hogyan csináljam én magam?

Figyelt kérdés

#Wordpress #átalakítás #meglévő weboldal
szept. 3. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felteszed a Wordpress-t aztán átmásolod a tartalmat.
szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megtisztelő válaszodat! :)
szept. 3. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Követed az előző hozzászólás tanácsait és manuálisan átmásolgatod a tartalmat, vagy a kicsit bonyolultabb utat választod [link]
szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismételten köszönöm a válaszodat!
szept. 4. 13:00
 5/8 anonim válasza:

Lehetne konkrétabb a kérdés. Mi az ahol elakadtál? Mi az ami nem megy? Mit nem tudsz?


Ha így általánosságban kérdezed, ha nem tudsz elindulni vele, akkor szerintem ne csináld.

szept. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves anonim!

Pontosan az lenne a kérdésem, hogy csináltam egy oldalt notepad++ al, a cpanel tárhelyre fel töltöttem a fájlokat, képeket, stb.

Most wordpressel szeretném megcsinálni ugyanazt az oldalt, a kérdés pedig az, hogy a cpanel tárhelyről, törölni kell e a fájlokat, és elég, ha csak magában a wordpressben lesznek meg a fájlok?

Előre is köszönöm a megtisztelő válaszokat!

szept. 8. 07:41
 7/8 anonim ***** válasza:

igen törölni kell a htmlt és a képeket, is majd feltelepíteni a tartalomkezelőt, és abba feltölteni a képeket (mivel ott van egy mappastruktúra és nem direktbe a szerverre tölti, hanem almappákba)


Ha kell segítség írj rám privátban. Jelenleg 100 oldalam van wp alapon, ismerem mint a tenyerem.

szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves anonim!

Köszönöm szépen a válaszodat!

szept. 10. 03:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!