Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalt szeretnék, hogy...

Weboldalt szeretnék, hogy érdemes megvalósítanom?

Figyelt kérdés

Koncepció: Kép galéria (fotográfia) és blog posztok egy oldalon, külön. Nem üzleti célú, nem kell hogy keresőben szerepeljen, én osztanám meg másokkal a linket.


1.) Ingyenes GitHub Pages hosting, és általam írt HTML.

Efelé hajlok mert a legegyszerűbbnek tűnik és ahogy láttam HTML-ben is össze lehet rakni olyan weboldalt ami reszponzív, szóval mobilon is jól néz ki.


2.) Magyar Wordpress-t támogató Hosting szolgáltató. Ennek talán előnye lehetne hogy Wordpress-el jobb weboldalt csinálnék, és a komment funkció se lenne rossz. Gondolom a karbantartás, plugineket nem nekem kéne intéznem, annyira nem vagyok penge ebben a témában.


3.) Esetleg lenne valami más megoldás?


júl. 20. 23:12
 1/5 anonim válasza:

1.) Github nem tud reaktív oldalt. Tehát nem tudod futtatni a szerver oldali kódokat. Ergo senki sem fog tudni interaktálni az oldallal, csak amit letöltenek. Ez bonyolult, nem tudom mennyire vagy képben az informatika alapjaival


2.) Wordpress jó lehet, de van sok megkötés. Egyébként mindegyik tárhelyre feltudod tenni a wordpresst.

júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem gond hogy nincs interakció, gondolom így is elérném vele a célom, bár mint írtam talán lehet csak annyi fontos lehet hogy legyenek kommentek. SEO, form-ok stb. nem kell, igazából dizájnban is teljesen minimalista lenne, és itt a 2000-es évek websitejaira kell gondolni :) nem kellenek animációk meg ilyen extrák.


Weboldalkészítés valamennyire megvan, de hogy milyen lenne karbantartani egy wordpress oldalt, hát arról fogalmam sincs.

júl. 20. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Most akkor kell SEO, vagy "Nem üzleti célú, nem kell hogy keresőben szerepeljen, én osztanám meg másokkal a linket."? Mert nagyon nem mind1 :)


Amúgy, ha csak fotókat szeretnél megosztani és semmi extra, akkor talán a facebook is elég rá, vagy direktbe ilyen célú oldal, ahol grafikusok, fotósok osszák meg a munkáikat. Tehát amolyan portfólió ahol megtekinthetik miket csináltál.


Alapjáraton nem olyan drága egy weboldal éves szinten talán olyan 5-20 ezer között ki tudod hozni (ez több dologtól függ ugye). Viszont, ha felesleges sajátot csinálni, mert más többet ad ingyen, akkor az jobb opció nem?

júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még egy jutott eszembe a Neocities.


Egyrészt privacy szempontból nem akarom Facebookra vagy Instára tenni (Insta rögtön feldobná annak akiket ismerek) másrészt teszik hogy teljesen sajátosan van prezentálva az oldal.

júl. 21. 00:32
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
A hoszting szolgáltató nem fogja a wordpressedet karbantartani.
júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!