Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnek letrehozni egy...

Szeretnek letrehozni egy weboldalt ehhez kernek segitseget. Meik sablont valaszam cikkek, informaciok letrehozasra?

Figyelt kérdés
Az oldal wordpress alapu lesz, ahol fokent cikkek fognak megjelleni. Milyen sablont ajanlotok erre a celra? A media markt weboldal tetszik, ahhoz hasonlo jo lenne sablonba.

2021. nov. 19. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A mediamarkt.hu pont nem WordPress alapú. De ha hasonlót szeretnél, akkor tegyél fel egy Divi vagy Elementor sablont, azokkal és jó sok türelemmel akár még ugyan olyanra is megcsinálhatod.


Ingyen Divi vagy elementort itt találsz:


[link]


Persze ilyenkor ne is álmodj frissítésről meg támogatásról, az neked kell mindig manuálisan megoldani.


Olcsó Divi-t, Elementort pedig itt találsz:


[link]


Ha innen veszed a Divi 9990 egyszeri díjas, és a frissítés működik.


Az elementor pedig a Hellopackban van havi 3900 ért.


Ha ragaszkodsz a totálisan eredeti dolgokhoz akkor a Divi életartam licensze kb 75000 Huf


Elementorból csak éves licenc van leg alapabb egy weboldalhoz kb 15000/ év.


Biztosan meg lehet csinálni más olyan sablonnal is ami tartalmaz webhely építőt is, de véleményem szerint ez a kettő a legjobb.

2021. nov. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Newsmag (Tagdiv) sablont használom magazin oldalhoz. Ez egy prémium téma, nagyon jól néz ki, több demo-t is tartalmaz, és rengeteg beállítási lehetőséget. A Newsmag téma kifejezetten erre lett tervezve és kiélezve. A hátránya, hogy a beállítás elsőre lehet bonyolult lesz egy kicsit, illetve a beállítás menü Angol nyelvű, de a látogatói (külső) felülethez van Magyar fordítás.


A fentebb javasolt Divi is nagyon jó, én is sok weboldalon használom, és nagyon szeretem. A hozzá adott Extra témát magazinhoz tervezték, tehát alkalmas erre is. A Divi viszont egy "univerzális" téma és weboldalépítő, amit arra terveztek, hogy általános weboldalakhoz, webáruházakhoz, fotóblogokhoz, galéria oldalakoz, blogokhoz, magazinokhoz és még sok másra egyaránt használható legyen. Úgy fogalmaznék, hogy a Divi (szinte) minden weboldalhoz jó, de nem mindenhez a legjobb (mint ahogyan egy ember is sok mindenhez ért, de mégis a szakmájában a legjobb). ​Speciálisabb weboldalakhoz (mint például egy magazin), jobban járunk egy kifejezetten erre tervezett témával.


Én is gondolkoztam a Divi-n, amikor a magazin oldalam csináltam. Több érv is szólt mellette, mint például, hogy ismerem a kezelését, meg nem kell újra megvennem (mert egy licensszel végtelen weboldalon használhatom). De végül a Newsmag lett nálam a befutó, mert az általam elképzelt weboldalhoz ez jobban megfelelt.

2021. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!