Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet egy gportal...

Hogyan lehet egy gportal oldalra videót feltölteni?

Figyelt kérdés
Fontos XD
2010. aug. 25. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem te arra gondolsz hogy hogy kell beágyazni. vagy nem?
2010. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feltölteni semmiképp, mert szar a Gportal, esetleg ha rosszul tudom hogy nem lehet akkor sry és javitsatok ki.

De én nem tudok róla hogy lehetséges mert eddig gportalos oldalakat amiket néztem mindenhol csak beágyazott videókat találtam.

Tehát a válasz : csak beágyazni tudsz egy videó megosztó oldalról, mint pl. YouTube, Vagy IndaVideo De ez nagyon rossz, nem tudom , elvan cseszve ez mert lassan tölti a videókat és van amikor nem is tölti be

2010. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Én is ugy szoktam h ha van egy oldalon az adott videó pl egyszöveggel akkor szöveggel együtt lemásolom majd egyszerűen beillesztem a szövegszerkesztőbe.

De pl simán YouTube-ról nem tudom bemásolni., csak ha már más feltette az oldalára pl egy cikkhez.

Szal nem tudom máshogy..és ebben kértem a segítségetek. :)

2010. aug. 26. 14:59
 4/4 A kérdező kommentje:

mind pl ezen az oldalon.

[link]


én csak így tudom..

pl innen lemásolom és ráteszem az oldalamra akk tuti meg minden de máshogynem tudom :S

2010. aug. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!