Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi honlapról?

Figyelt kérdés

vizikert.mywebplaza.hu

Kiváncsi vagyok mit gondoltok róla, felhasználói szemmel, és szakértői szemmel, az oldal amúgy még nincs a végleges állapotában (de csak tartalmilag)


2010. aug. 24. 17:02
1 2
 1/11 Alastor22 ***** válasza:

Azt, hogy reklám.

Egyébként mutatós.

2010. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem rossz.:)
2010. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komolyan nem reklámnak szánom (ezért se adtam meg klikkelhetős formában a linket), az oldal amúgy nem ezen a webcímen lesz elérhető, pusztán csak kíváncsi vagyok mások véleményére.
2010. aug. 24. 17:40
 4/11 anonim válasza:
Nekem tetszik! Atti
2010. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz.

- A menü gombok szerintem egy kicsit tul magasak.

- a címek mögötti árnyék ie-8 ben nem jelenik meg

- a lekerekitett sarkú menük szögletesek (ie-8)

- a ketépítésnél szerintem nem jó, h az almenük az oldal belsejébe mutatnak. Nem szerencsés a felhasználót az oldal közepére irányítani ilyen módon.

ha egy oldalra kell az a tartalom akkor az oldal tetején jobb egy tartalomjegyzék szerű, ott jók az oldalon belulre mutató linkek. De inkább külön oldalakon (mint a galériában) átláthatóbb lenne.

- az almenük javascriptje kicsit "bugos" sokszor eltünik a megjelent almenuu lista, mire fölé érne a kurzor.

- az alsó zöld sáv szintén tul vastag, szerintem a fele elég lenne.


tartalmilag annyit tennék hozzá, hogy a szolgáltatásokban egy-egy rövid leírás nem ártana a szolgáltatásokról, vagy vmi marketing szöveg

2010. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Az utolsó hozzászóló felhívta a figyelmemet 1-2 dologra amit tényleg jó lenne orvosolni. A menüt, és a láblécet már nem variálhatom, mert hát az ügyfél pontosan így szerette volna, és hát az ügyfélnek mindig igaza van:) Az árnyék és lekerekítéses gonddal ie-ben tisztában voltam, sajnos az ie ezeket a css3-as parancsokat nem ismeri, ezekre már kitaláltam ilyen olyan megoldásokat. A kertépítés menüpontnál igazából nem mondtál rosszat, és én magam is filóztam hogy melyik megoldás a jobb (jelenleg azért van így, mert az ügyfél régi oldalán ugyanígy volt), de valóban meglehet hogy jobb, ha külön-külön oldalon szerepelnek. Az almenüs problémát még nem tapasztaltam, de köszönöm hogy értesítettél (amúgy ha emlékezetem nem csal, akkor nincs js az almenüs részben, pusztán css), megpróbálom orvosolni a gondot. A tartalom meg ügye változhat:) Még egyszer köszi az észrevételeket.
2010. aug. 24. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ötletes és kreatív az oldal nekem tetszik.

Ahogy már írták a Kertépítés lenyíló menü, nem a legjobb, azt orvosold :D

Amúgy meg hát igen, az a fránya IE milyen rosz tud lenni, nem úgy jeleniti meg ahogy kéne, nekem is sok gondot okozott eddig

2010. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szuper.Komolyan!!!!
2010. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tetszik. Jó desing választás, kedves kérdező!

Viszont a témaválasztás az az egy ami ...

A kertben más a szomszédját kérdezi, nem interneten keresgél. Vegyünk egy példát. Mamám ültet, van kertje a családomba, ő pedig egy kicsit sem ért a Számítástechnikához :S

Ezért valami más téma kéne, mert nem lesz nagy a látogatottság.

De amint mondtam, jól néz ki. És a tartalom se rossz.

Remélem segítettem, és mindent építőkritikának szántam. :)

2010. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Felhasználói szemmel: szép és átlátható a desin.

Szakértői szemmel: ez nagyon tettszett: [link]

2010. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!