Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi honlapról? Ti inkább számítógépen nézitek a sorozatok vagy tvben és melyik a legjobb sorozat az újabbak közül véleményetek szerint?

Figyelt kérdés
[link] , az én kedvenc sorozatom a Lost
2009. okt. 22. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
szar oldal
2009. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt bőven kifejtetted, köszi. a másik két kérdésre meg nem is válaszoltál, de jobb is nehogy elkopjon a billentyűzeted.
2009. okt. 22. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

természetesen számítógépen, angolul és felirattal. Szinkron már évek óta szóba sem jöhet

amúgy nekem is a Lost a kedvencem :D

2009. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, szinkronosan jobban élvezem, pl a Lost és a Prison Break szerintem borzalmasan szar magyarul, de azért van néhány sorozat amelyiknél a szinkron jobb mint az eredeti angol szöveg, mondjuk ez inkább néhány vígjátékoknál fordul elő.
2009. okt. 23. 00:27
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem tetszik az oldal.általában angolul nézem,magyar feliarattal
2009. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!