Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla-ban megírt cikkek linkjei?

Joomla-ban megírt cikkek linkjei?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy vannak olyan cikkek, amiket nem teszek közzé a főoldalon. És egyik menühöz sincs hozzárendelve. Azoknak honnan tudom meg a linkjeit? Mert ha cikk szerkesztőben rakattitok vagy másolom, akkor a szerkesztő felületet adja be.

Van esetleg pulugin rá?



#link #Joomla #cikk #cikk link
2020. dec. 13. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2020. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
2020. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok angolul, nem lenne egyszerűbb segíteni, mint google keresést betenni? Azt kerestem sokat de nem találtam...
2020. dec. 15. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

ITGay már csak ilyen. Segíteni nem tud, csak mindenhová odaböfög valamit, mert azt hiszi, attól nagyobb lesz.

Egyetlen témához sem ért, csak mindig beírja keresőbe, és ide belinkeli, akkor is, ha egyetlen értelmes találat sincs a keresések között. Ő ennyit tud.

2020. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 beszéljünk a te válaszodról, hogy mennyire konstruktív, humor herold?

Kérdező ne haragudj, de nem fogom csak a kedvedért felrakni azt a fos CMS-t, hogy megnézzem és elvégezzem a te dolgodat.

2020. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Immortal válasza:

"Nem tudok angolul,..."

1) A számítógép nyelve az angol. Akkor kezd azzal.

2) Amennyiben ennyire nem megy a téma, kérd hozzáértő segítségét.

Mondd el neki mit akarsz megvalósítani, fizesd ki, és élvezd közös munkátok gyümölcsét.

2020. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De okosok vannak itt... 1. Akkor miért van minden nyelvre lefordítva? :D Nem fogok emiatt angolul elkezdeni.

Ment a mínusz Neked is.

2020. dec. 31. 00:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!