Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan működik a SEO?

Hogyan működik a SEO?

Figyelt kérdés

Tehát a meta tagokkal tisztában vagyok félig meddig , most kezdtem el "tanulgatni",mert szeretnék idővel egy webshopot de attól függetlenül,hogy segítségül kérek majd egy hozzáértőt jó ha van róla egy kevés fogalmam.

Tehát mi alapján sorol előre a google engem egy adott kulcsszó alapján? Legyen ez a "kenyér"

Ha minél többször szerepel a kenyér szó meta tagben illetve akár bejegyzésként,kategória névként és stb ..?



2020. dec. 4. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha a mera tagekkel tisztában vagy akkor tudsz mindent. Jelentkezz hetsz is SEO expertnek havi 1 milláért. LOL
2020. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt túlzásnak érzem , hogy tisztában vagyok vele. De azért köszi a félig humoros kommentet :D (Tudom nagyon sokan csinálják ugy hogy kb 10% tudással rendelkeznek , na de én még annyival sem :DD)
2020. dec. 4. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

A SEO messze áll a meta tag-ektől. Ezt a YouTube csatornát ajánlanám:

https://www.youtube.com/user/honlaprafel

Kifejezetten ezzel foglalkozik már évek óta, van több blogja is, ha jól tudom, ebből is él. Vannak videói webshopokról is.


Illetve:

Ha már HTML, a meta tag-eket egyre kevésbé veszi figyelembe a Google. Gondolj csak bele, hogy bármilyen szavakat beleírhatsz a meta keywords-be, így azokra a szavakra keresve is ki kellene dobja a weboldaladat, nem? Hát nem. Mivel ezzel sokan visszaéltek, így a Google már büntet is, ha az oldaladhoz nem passzoló kulcsszavakat vagy leírást adsz meg a meta tag-ben, ezért inkább hanyagolandó. Ami jobban számít, az a szemantikus elemek használata, a bekezdések és címsorok helyes használata. Tehát pl. h1 tag-ből csak egy van az oldaladon, mivel egy könyvnek is csak egy címe van, nem igaz? És azt is számításba kell venned, hogy hónapoknak, vagy akár éveknek, is el kell telnie, mire a találati lista elejére dob. Bár ez főleg blogoknál jellemző. Egy webshop pedig nem biztos, hogy a Google miatt fog beindulni. Hirdetned kell magadat, akár a közösségi médiában, akár reklámban (TV reklám vagy Google hirdetés).

Bár webshop esetén azt gondolom, érdemesebb lenne beszervezni a csapatba egy marketingest, aki különösen ezzel foglalkozik, ha van rá keret.

2020. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp be fogok szervezni egy hozzáértőt , csupán szeretnék én is érteni belőle valamit.Ha már a 30%-át megértem annak amit csinál elégedett vagyok.
2020. dec. 5. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:

#09:28

a világért se szeretnék kekeckedni mert úgyamúgy nem írtal rosz dolgokat de ez, hogy

"Tehát pl. h1 tag-ből csak egy van az oldaladon, mivel egy könyvnek is csak egy címe van, nem igaz?" valahogy nekem arra enged következtetni, hogy a weboldalon összesen 1 H1 címsorra gobdolsz.. :) márpedig egy adott oldal vagy aloldalra/menüpontra érvényes ez a szabály..

2020. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!