Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Unas vagy shoprenter a jobb...

Unas vagy shoprenter a jobb webshop bérléshez?

Figyelt kérdés

Webshopot szeretnék nyitni és az unas és a shoprenter között vacilálok, de nem tudom melyik lenne jobb és melyiknek milyen előnyei és hátrányai vannak.

Úgy számoltam, hogy az unas premium csomagja éves szinten csak kb. 4000 ft-tal kerül többe, mint a shoprenter bronz/alap csomagja, ami nem sok funkciót tartalmaz.

Szóval anyagilag és funkciók tekintetében is az unas felé hajlok.

Viszont nem tudom, hogy mennyire működik jól, illetve milyen hátrányai vannak?



2020. nov. 29. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább attól függ milyen igények vannak.

unas -nál olcsóbban juthatsz hozzá több szolgáltatáshoz,

shoprenter szebb külsőt kapsz alap dolgokkal.

Mérlegelni kell az ár és kapott szolgáltatásokat, és igényeket.

2020. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki őket, mindkettőnél van próbaidőszak.

Nehéz mit mondani, pedig ismerem mindkettőt belülről. Szerintem mindkettő alkalmas arra, hogy indítsd rajta egy közepesen bonyolult webáruházat, és fel is futtasd.

2020. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam, hogy van próbaidőszak.

Csak azt nem tudom, hogy már a próbaidőszak alatt is vállalkozónak kell lennem vagy elég akkor amikor már eldöntöttem melyik lesz?

2020. nov. 30. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kereskedni is akarsz, akkor igen, sőt minden tevékenységet előre be kell jelenteni...

Maga a felület tesztelése, megtekintése, próbálgatása viszont még nem vonja maga után hogy te kereksedsz is.

2020. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vállalkozónak lenned ahhoz, hogy kipróbáld.
2020. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Melyik lett a kiválasztott?

Most azt mondanám, hogy a kettő közül egyértelműen az Unas, de ha ezeknél sokkal egyedibb kell és több rugalmasság, akkor saját fejlesztés, hosszú távon anyagilag is jobban megéri.

2021. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Shoprenter egy túltolt takolmány. (opencart reszelmény)


Unas egyértelműen.

2022. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, a Shoprenter marketingben erős, de amikor legutóbb a rendszerük összekötésével dolgoztam még voltak hiányosságok az API-ban. Ikább statikus termékportfólióhoz ajánlanám.


Nem is az a baj, ha egy keretrendszert fejlesztenek tovább, hanem ha nem bővítik olyan funkciókkal, hogy kevésbé körülményes módon legyen jól használható.


Az Unasban API oldalról több a lehetőség, pl. jobban támogatja a tömeges termékkezelést, de ott is van hiányosság, pl. a képkezelés területén, ezen csiszohatnának még.


Nincs magasan a léc, csak alapvető kritériumokat kellene megugrani, de valahogy minden bérelhető shopnál vannak hiányosságok.

2022. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!