Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Eladnám 2 hetes, saját,...

Eladnám 2 hetes, saját, fejlesztett webshopom, mennyit kérjek érte? Hogy működik az ilyen webshop eladás? Hol lehet rá találni vevőt? Hol érdemes hirdetni?

Figyelt kérdés

babás-mamás webshop..nincs árukészlete(még, de szerintem már nem is akarom, hogy legyen).

2 hete vettem át a fejlesztőtől


WordPress alapú, tehát nem függ senkitől. Könnyű a kezelés.


Sajnos nem tudok rá figyelmet fordítani, az élet máshogy hozta. Váratlan egészségügyi gondok miatt.


Nem szeretném ha minden belefektetett pénzem úszna, valamennyit jó lenne visszavenni.


Lehetséges ez?


Hogy működik az ilyesmi, tudja valaki?



2020. nov. 12. 12:19
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

90 ezerért bérelt egy webshopot akkor jó nagy pali lehetsz , én meg adjam 30-ért ami saját? 😂


Hagyjuk, nem értetek ti ehhez, én buta voltam, hogy ide tettek fel ezt kérdésként,csak olvastok 1-2 helyen valamit és leírjátok itt más butaságait.

2020. nov. 21. 12:05
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

#31


clickfunnels.com


több, mint 90 ezer ft-ot hoz be, mintha rengeteg idővel bohóckodnom kéne wp-vel...

a wp sokmindenre jó, sokmindent ki lehet belőle hozni egy bizonyos szintig

profi szintre viszont már semelyik területen nem állja meg a helyét

sem mint funnel, sem mint webshop, sem mint bármi más, amit ki szoktak belőle hozni... elvégre egy blog motorról van szó


egyébként az sem igazán saját... nem is fejlesztés... a fejlesztés az az, amikor a 0-ról kóddal teljesen személyre szabva elkészítenek egyedi igényeknek megfelelő crm rendszereket....


már írtam, hogy a tiédre pár app van rá telepítve wp-re, bérelt appok, amiknek a költsége profi szinten egyébként is meg fogja közelíteni az alapból profi bérelt landing szoftverek árait...

és nem működik olyan jól... ha használnád, tudnád...

egyszerűen ha több app van, nem dolgoznak jól össze, egyik lelassítja az oldalt, a másik elrontja a 3. beállításait, csomó fejfájás, copás


tudom, mivel nekem is van több wp oldalam, saját magamnak készítettem őket... aztán úgy döntöttem, kipróbálok egy normális béreltet... azóta jelentősen többet keresek, és nem kell copni szir szar appokkal

2020. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"90 ezerért bérelt egy webshopot akkor jó nagy pali lehetsz , én meg adjam 30-ért ami saját? "


Elmondom neked nagyon őszintén... Majd ha legalább annyi pénzt fogsz látni egy összegben valaha is az életedben, mint amennyit én havonta keresek...

Majd akkor nevess.

2020. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

"90 ezerért bérelt egy webshopot akkor jó nagy pali lehetsz , én meg adjam 30-ért ami saját?"


De most úgy nevetsz, hogy ugye 1 ft-ot nem termel a shopod, azt se tudod rásózni senkire, miután jól átvertek az app telepítési díjakkal?

2020. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
na ki is a lúzer?
2020. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Miért vertek volna engem át? Nem értem.


Én csak nem tudok vele mit kezdeni.


Anyagi helyzetemről hogy beszelhetsz így, ha azt se tudod ki vagyok és mennyi pénzem van?



Azt írtam hogy 30 ezer forintért inkább ott egye meg a rohadás, akkor nyilván nem kenyérre kell a pénz. Nem gondolod? :)


Fogalmad sincs neked arról, hogy én mennyi pénzt láttam már egyben.

2020. nov. 21. 13:04
 37/40 A kérdező kommentje:

Álmodozók, engedjétek el a témát és adjátok be mindenkinek, hogy milliomosok vagytok :)


Kösz az oktatást és a semmit!


Ez igenis egy nagyszerű webshop, olyan értékekkel, amikért nem sok, amit kérek!


Nem értetek hozzá, látszik :)


Remélem nem ilyen lúzerekkel van tele a piac, mert az komolyan szánalmas lenne.

2020. nov. 21. 13:05
 38/40 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy 3 millás, mit tudom én milyen profi cuxc, hisz nem is kapná meg senki akkor 150-ért, bár mindenki annyiért akarná. Logikus 🤣
2020. nov. 21. 13:07
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Voltak egyébként hasznos válaszok kedves kérdező. Én elhiszem, hogy magasabb szinten van, mintha a szomszéd pistike csinálta volna. Azért pár printscreent megnéztem volna erről a "szép" webshopról. Ha van mögötte valós grafikus tartalom, akkor egy WP sablonos webshop is lehet jó sokmindenre.
2020. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Az engem nem érdekel, hogy nektek mi tetszik vagy nem.


Ha ennek olcsóbban tudtok kihozni hasonló webshopot hajrá.


De 20-30 ezer forintból megnézném.

2020. nov. 21. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!