Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Eladnám 2 hetes, saját,...

Eladnám 2 hetes, saját, fejlesztett webshopom, mennyit kérjek érte? Hogy működik az ilyen webshop eladás? Hol lehet rá találni vevőt? Hol érdemes hirdetni?

Figyelt kérdés

babás-mamás webshop..nincs árukészlete(még, de szerintem már nem is akarom, hogy legyen).

2 hete vettem át a fejlesztőtől


WordPress alapú, tehát nem függ senkitől. Könnyű a kezelés.


Sajnos nem tudok rá figyelmet fordítani, az élet máshogy hozta. Váratlan egészségügyi gondok miatt.


Nem szeretném ha minden belefektetett pénzem úszna, valamennyit jó lenne visszavenni.


Lehetséges ez?


Hogy működik az ilyesmi, tudja valaki?



2020. nov. 12. 12:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Az az érdeklődő, akiről írsz, az mennyit ajánlott?
2020. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

A marketinges vagyok, akit csúnyán lepontoztatok...

#9

Ehhez semmiféle programozási tudásra, fejlesztésre nincsen szükség, amit te leírtál... Konkrétan előre leprogramozott appokat feltelepített, kb. mint amikor te felmész telóról az appstore-ba, vagy a google play store-ba, és letöltesz, feltelepítesz egy appot... Na annyira vagy te is programozó, mint amennyire a te app telepítőd fejlesztő.


Téged csúnyán átvertek.


Egy wordpress install, woocommerce install + az appok telepítése megvan fél óra alatt, amiket te felsoroltál...

Az meg hogy fut rajta blog... hát lehet lelövöm a poént, de a wordpress az alapból blogmotor....

Majd egy page builderrel összekattintgatta az oldalt és kész... Ez lehet még olyan pár órás művelet, az oldalak komplexitásától függően, annak aki már tapasztalattal rendelkezik...


(Egy teljesen kezdő a fent leírt műveletet egy hét alatt lazán megtanulja és elkészíti az oldalt)



Ha 20-30 ezret adtál volna ezért a melóért, akkor nagyon jó órabérrel dolgozik az app telepítőd... Ha ettől sokkal többet fizettél, akkor egészségetekre.

2020. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Nem ajánlott még semmit, kérdezte az árát én megadtam.


Nem jelentkezett azóta, azt mondta megbeszéli a társával.


Én azt mondtam 300000 Ft, de alkuképes.


Igazából 150-200000 forintért eladnám. Magasabb árat adtam meg, mert tudom sokat alkudnak még.


Vagy semmit, az én esetemben :)


De nem baj, szerintem többet ér azért annál, hogy 30 ezerért eladjam, hisz ha úgy csináltatná ma jóval többé kerülne neki egy ugyanilyen.


Nem átlagos webshop. Pofás, szép.

2020. nov. 21. 10:49
 14/40 anonim ***** válasza:

#13

a design nem sokat jelent eladás szempontjából manapság...

Nem sokat számít hogy néz ki az oldal....


vagyis de, legalább szép webshopot nézegethetsz egymagadban... már vásárlók ettől nem lesznek, az tuti hétszentség

2020. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

#13

de ha már ennyi pénzt belefektettél...

és ennyire jó...

és ennyire sokat ér...


akkor vajon miért nem fogod termelésre saját magad?

2020. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Írtam, beteg vagyok.
2020. nov. 21. 10:54
 17/40 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg, hogy mitől lesz vásároló, azt nyilván megoldja akinek kell.


Minden webshop akkor működik, ha szánnak rá energiát.

2020. nov. 21. 10:57
 18/40 A kérdező kommentje:
Tehát akkor így megtudjátok határozni mennyit ér, vagy nem?
2020. nov. 21. 10:57
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

#16

oké, de tudsz netezni, ide írni, akkor miért nem fogod termőre?

Milyen betegség lehet az, amivel nem tudod termőre fogni?



Továbbá:

pont van egyik FB csoportban egy tag, ott 500-al húzták le... majd szépen rájött, hogy nem tudja termőre fogni, a kutyát nem érdekli a designos weboldala...

aztán árulgatta az egészet 500-ért, már sok hónapja...

napokban láttam, már 200-ért hirdeti...

szerintem nem fog kelleni senkinek...



mert akinek megvan a tudása, hogy termeljen ezekkel az oldalakkal...

az össze tudja magának telepíteni ezeket a weboldalakat, mivel az a része gyerekjáték...


de hogy valóban értékes legyen az oldal, ahhoz termelnie kell, rengeteget...

itt van a lényeg...


önmagában pár app telepítése, kis design, szép oldal szinte semmit nem ér...


egy website, pl. a facebook.com, instagram a felhasználók miatt lesz értékes...

azért vásárolta fel az FB az instagramot billiárdokért, mert volt rajta 1 milliárd user...nem azért, mert nem tudta volna egy tucat fejlesztővel lefejlesztetni azt a baromi egyszerű oldalt pár millából...

2020. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

#18


így van... egy nagyon egyszerű képlettel meg lehet határozni, hogy mennyit ér...

egy webshop értéke = az előző évi teljes forgalmával


láttam webshopokat, amik termelnek évi 2-3 milla forgalmat évente... ennyikért lehet őket eladni, mivel kész termelő rendszerek


a tiéd mennyit termelt? nagyjából annyit ér...


azokat az érdeklődőket meg érdeklődőknek kell kezelni, nem vevőként... mivel a legtöbben csak megnézni akarják majd a shopot, kíváncsiságból, eszük ágában nincs megvenni, csak az idődet fogják rabolni

2020. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!