Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell PIC programozáshoz...

Hogy kell PIC programozáshoz megcsinálni azt a szerkezetet, amibe bele rakom a PIC -et és össze tudom kötni a számítógéppel?

Figyelt kérdés

PIC -et szeretnék programozni és már csak az a dolog hiányzik amivel össze tudom kötni a pc -vel. Sajnos a gugliban nem találtam ennek az elkészítéséhez részletes leírást.

Előre is köszi a segítséget.


2010. jún. 18. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

ha kezdő vagy, akkor mindenképp komplett fejlesztőkörnyezetet vegyél.


ha esetleg nem villamosmérnök vagy, akkor még jobban ajánlom, hiszen nem rendelkezel azokkal az ismeretekkel, amivel lehet áramkört tervezni és építeni.

2010. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha veszel egyet készen, vagy veszel egy DIY csomagot. Nem egyszerű egy ilyen áramkört összeszerelni, és megtervezni sokszor nehezebb. Amúgy van kapcs.rajzom meg nyákrajzom is hozzá, de nem hinném, hogy szeretnél alkatrészüzleteket járni...
2010. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!