Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Studio ismeretlen...

Visual Studio ismeretlen gyártó (saját programban)?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal írtunk egy programot visual studio-ban (c# nyelven), az assembly információknál minden ki lett töltve. Feltöltöttük atw.hu-ra ( [link] és amikor letöltöm a weboldalról az exe file-t az első futtatásnál ezt írja: [link]


Tudom, ez csak egy apróság, de mégis miért írja ki?



2017. nov. 19. 22:50
 1/5 tabaki ***** válasza:
100%
Szerintem a Microsoft még nem tartja számon a szoftverházatokat, ezért nem kezeskedik a programotokért.
2017. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben az a vicces, hogy ha zip-ben töltöm fel ftp-re, akkor nem írja ki ezt az üzenetet. Akkor csak a közvetlen letöltött exe-nél végzi el ezt az ellenőrzést?
2017. nov. 19. 23:04
 3/5 tabaki ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, effélét jóval nagyobb múltú programok esetén is kiír a Windows. A felhasználóé a döntés, hogy futtatja-e, ők mossák kezeiket. Igazuk van egyébként, lehetne a programotokban akármi, ne rajtuk múljon a drágán vett oprendszered és az adataid épsége.
2017. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. :)
2017. nov. 19. 23:06
 5/5 tabaki ***** válasza:
100%
Az exén rögtön látszik, hogy futtatható, úgy látszik, a zipet nem ellenőrzi letöltéskor (futtatáskor már nyilván igen). Bizonyos levelezőprogramok viszont a zipbe is belenéznek, és letiltják az exék továbbítását.
2017. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!