Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy oldhatom meg ezt a web...

Hogy oldhatom meg ezt a web browser problémát c#-ban?

Figyelt kérdés

Van egy html kódot megjelenítő windows form applicatiönöm, ami egy sima egyszerű web browsert használ. Azt szeretném elérni, hogyha abban rákattintok egy linkre, akkor az a default browserben nyíljon meg.Ugye ilyenkor egy új ablak nyílik meg, de internet explorerben, mivel a web browser még ilyen alapokon működik.

Nekem elég ez a buta browser, mert csak html kódot kell megjelenítenie, de azt szeretném, hogy a linkek már az alapértelmezett böngészőkben nyíljanak meg, ha új ablak nyílik.



#böngésző #Visual C# #c# web browser
2017. nov. 18. 13:45
 1/2 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megoldást. Az volt a gond, hogy egy regex-el felismertem a linkeket, azt a href-ként raktem be, de target="blanket" -tel, és így nem működött rá a Navigating event.


ez a kód maga


Match match = Regex.Match(e.Url.ToString(), @"(?<Protocol>\w+):\/\/(?<Domain>[\w@][\w.:@]+)\/?[\w\.?=%&=\-@/$,]*");

if (match.Value.Length != 0)

{

e.Cancel = true;

Process.Start(GetDefaultBrowserPath().Replace("Stable", ""), e.Url.ToString());

MessageBox.Show(GetDefaultBrowserPath());

}

2017. nov. 18. 13:49
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, az operánál azt írja a böngészőre, hogy operaStable, én azt használom defaultnak, azért van ott a replace Stable. Felesleges is átírni a kódot, mert másnál úgyse találja ezt meg és visszaadja az eredeti stringet.
2017. nov. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!