Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék Minecraft...

Hogyan tudnék Minecraft Skriptet írni?

Figyelt kérdés

Tehát az van hogy egy ideje már foglalkoztat ez a dolog, és szeretnék is egy normális skriptet írni minecrafthoz.

Néztem róla 2 videót, alapismeretekkel felvilágosítottak

engem, nade ez nem elég ahhoz, hogy skriptet írjak.

Youtube-n továbbkerestem, de semmi magyar youtubost nemtalálok, tudnátok olyan emberek csatornáját leírni nekem, akik Minecraft Skripteléssel foglalkoznak, és az alapoktól, lépésröl lépésre mutatják be azt, hogy mit hogyan kell? Mellesleg, aki tud olyan oldalt, ahol Skriptes commandok vannak magyarul, akkor ö is írja le az oldal nevét, mert én csak angol-t találtam.

És sajnos az angolom nem elég erös ahhoz, örülök hogy scriptelni tudok nagyjából az angolommal :D

--------------------------

Remélem hasznos válaszokkal láttok el, és fogok tudni majd osztani zöldpacsit! ^^



2017. aug. 22. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
script kiddie #435362753767376
2017. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnos nem magyar videós. Pluszba nem is csinál scripteket.. :'c
2017. aug. 22. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos te is azzal szembesültél, hogy a programozás nyelve bizony még mindig angol. Vannak, amikhez magyarul nincsenek is leírások.
2017. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor jársz legjobban, ha elkezded azokat az angol leírásokat tanulmányozni, minimális angoltudás is elég hozzá, és ha tényleg érdekel, ezen keresztül az angolod is fejlődik.
2017. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nincs mit tenni, ha nincs, akkor nincs, de azért köszi hogy vettétek rám a fáradságot. :) Ment a zöld. Ja mugy meg nem fogom figyelmen kívül hagyni ezt. Szóval aki ismer ilyen youtube-osokat (magyar) Az leírhatja. Esetleg aki ismer magyar scriptes oldalt, az is. Bár a magyar oldalnak látom nagyon minimális az esélye. :/
2017. aug. 23. 23:36
 6/8 Unicum16 válasza:
Szervusz testvérem! Én tudok skriptet írni tudok neked segíteni :)
2017. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Unicum16 válasza:
54%
2017. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Java-t tanuld. Utána már menni fog a minecraft pluginok írása. Szerintem nem nehéz. Idő híján nem tudlak tanítani, így meg hagyom a lehetőséget az előző hsz-nak.
2017. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!