Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP + MySQL programozói...

PHP + MySQL programozói bizonyítvány?

Figyelt kérdés
Létszi valaki mondjon nekem itt miskolcon vagy ha tud bár hol olyan helyet mondani ahol letehetek egy vizsgát és adnak róla nekem bizit, mert az az igazság hogy hozzám magántanár jár hetente 1x, leellenőrzi hogy jól csináltam-e a felkadatot és jó. Már ott tartok hogy azt mondta hogy mostmár lassan magamtól boldogulok de papírt sajnos nemtud adni. Nos van-e mód rá hogy ne kelljen végigülnöm x órát és mindazt végighallgatni amit tudok hanem csak mint egy osztályozóvizsgára bemegyek sikeres és van róla bizim. PLS help
2010. máj. 19. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden OKJ-s szarságnál lehet alkudozni, hogy neked csak a vizsga kell. Én tudom, elhiheted. Viszont azt is hidd el, hogy az ilyen instant felnőttképzéses szakmai bizonyítványokkal az ember kitörölheti a seggét, mert értelmes munkahelyen ezzel meg sem hallgatják. Szóval szerintem ne erőltesd. Ha tényleg annyira jól megy, akkor nem is kell a papír, elég ha gyakorlatban bizonyítasz.
2010. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ezzel tisztában vagyok hogy az okj annyit jelent hogy bejártam az órákra és átengedtek egy x összegért... csakhogy ha céghez akarok menni programozni akkor mit fogok mondani? Na érted erről van szó. Egyébként thx a választ.
2010. máj. 19. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
állásinterjún szoktak adni egy próbafeladatot, amin felmérik a tudásod, tudják, hogy papírt lehet kilóra venni..
2010. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos munkahelyeken valóban van előfeladat amin felmérik a tudásodat, mert ők nem papírral rendelkező, hanem általában gyakorlattal és kreativitással rendelkező munkaerőt keresnek. Egyes cégek a papírt nem is tartják vonzónak, mivel bizonyítvánnyal egy magasabb bérezésbe kerülnél és nem is biztos, hogy annyit ki akarnak fizetni. Persze ez nem szép dolog, de érted, hogy papírral sem lesz több lehetőséged, legalábbis ebben a szakmában nem.
2010. máj. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem és nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor irány a nagyvilág lassan:) tényleg köszi a válaszokat!
2010. máj. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!