Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Diploma után volt olyan, aki...

Diploma után volt olyan, aki nem tudott rendesen programozni és otthon tanult meg valamilyen nyelvet magától (villamos-infos) és sikerült később elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
hát szerintem nem is adnak diplomát az olyannak...
2017. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jah, ez az...ezt mondtam en is.
2017. jún. 14. 14:25
 3/16 Shaddark ***** válasza:
37%

Manapság ha megtanul valaki rendesen programozni akkor kőműves diplomája is lehet, egyre kevésbé számít.

Személyesen ugyan mindössze kettőt ismerek ilyet, de sok hasonló sztorit olvasok neten.


Persze az igazán "zsíros" helyekhez szükséges a diploma, olyanokhoz ahová nem is kell tudni programozni (project menedzser, it. vezető...) pedig nagyon kell a papír.

2017. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sima ügy, mi a kérdés? Meg tud-e tanulni programozi... ezt nem tudjuk :D
2017. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Az egyetemen nem tanítanak meg rendesen programozni, csak az alapokat, szóval igen, csak úgy lehet elhelyezkedni, ha otthon rátanulsz.
2017. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolso: szerinted atl. ban mennyi ido kell hozza, es mit tanulnal, milyen nyelvet ?
2017. jún. 14. 15:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Egész jó jegyekkel végeztem el egy GAIN szakot, de nem tudok sehol elhelyezkedni, mert gyakorlati tudásom nincs. Sose voltam jó az Önfejlesztésben.
2017. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elmondhatom, de a válaszod úgyis az lesz, hogy hazudok, szóval minek.
2017. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Jó, kösz...

értek mindent.

2017. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Számtalanszor le lett ez már vezetve neked, számtalan ember által, és a válaszod mindig az volt, hogy hazudunk, meg hülyeségeket mondunk, és hogy mi láthatóan "soha nem jártunk egyetemen" hogy ilyet mondunk. KÉptelen vagy akár csak egy pillanatra is eljátszani a gondolattal, hogy a programozói szakmáról, és a programozói képzésről alkotott koncepcióid tévesek, és minden észérv ellenére is elutasítasz mindent, ami nem igazol téged, egyszerű koholmánynak titulálva azt. Ennek fényében egy kérdésre válaszolj csupán: Mi értelme egyáltalán vitába szállni veled?
2017. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!