Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit kell evvel csinálni? A...

Mit kell evvel csinálni? A gépem nem idnul

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom a gépem,akkor folyamatosan tölt,és azt irja ki,hogy sutting nem tudom mi,és aztán kikapcsol saját magátol,és kezdi ujra.Be sem tudok lépni a gépre.ŰSegitsen nekem valaki legyen szives.
2010. máj. 13. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nem ártana leírni a teljes hibaüzenetet,anélkül nem tudunk segíteni.
2010. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Boot-olásnál az f8 és csökkentett módban próbáld meg indítani.
2010. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lehetö mindenséget kiprobáltam f8-at,csökkentett mod,mindent.

Bekapcsolom a gépet,tölt,ki adja ugye azt az oldalt,hogy Windows Vista,rá kat,elkezdi tölteni,és azt irja ki hogy valamit tölt és ki irja a százalékot,de a százalék nem változik,aztán ki dob ujra egy oldalt,hogy shutting nem tudom mi,aztán ujra inditja a gépet.

Annyira emlékszem,hogy egyszer lecsuktam a laptopot,és pont valamit töltött,és azota nem lehet vele mit kezdeni.

2010. máj. 13. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet frissítés közben lőtted ki akkor csinál ilyet. Telepítő lemezt rakd be és csinálj javító/ repair telepítést.
2010. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos a telepitö lemezt,nem találjuk.Valakinek esetleg ötlete????????
2010. máj. 15. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!